En İyi Yeni Mayıs 2023 Güzeli Tower 28, Shiseido ve Daha Fazlasından Çıktı


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Güzellik uzmanlarıyla renk eşleştirme harikalarını yakalamaktan, Ulta’nın Disney’s ile en yeni iş birliğine alışverişe kadar Küçük Denizkızı, Bu aya ayak uyduracak çok fazla güzellik iyiliği var. Şimdi, Dermalogica, Shiseido, Thrive Causemetics, Supergoop!, Isle of Paradise ve çok daha fazlası gibi en iyi markaların Mayıs ayı için en beğenilen güzellik lansmanlarından bazılarını açıklamak için buradayız.

İster biraz arıyorsun yeni vücut bakım ürünleri “her şey duş” rutininize eklemek için veya huysuz, tozlu olanı değiştirmeniz gerekiyorsa maskara Birkaç aydır çok uzun süredir kullanıyorsunuz, Mayıs 2023’ün en iyi güzellik lansmanlarından oluşan derlememiz sizi korudu. Bu kılavuz, sıraladığınız o uzun hafta sonu gezisi veya yaz tatili için hazırlamanız gereken tüm cilt bakımı, saç bakımı ve makyajı içerir.

Kredi kartlarınız hazır mı? SPF’den dönen saç maşalarına kadar ayın en iyi güzellik lansmanlarından bazılarını bulmak için ilerleyin. Hayal kırıklığına uğramayacağınıza söz veriyoruz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374745/shop-the-best-new-may-2023-beauty-launches-from-laura-mercier-urban-decay-isle-of-paradise-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir