En İyi Yeni Mart 2023 Güzellik Lansmanlarını Satın Alın


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Mart ayıyla birlikte gelen tüm eğlenceli şeyler arasında – sizi izliyoruz, ödül törenleri, müzik festivalleri ve moda haftası – en sevdiğimiz markalardan bir ton yeni güzellik ürününün lansmanı var.

Morphe, Shiseido, Supergoop, OUAI, Alpyn Beauty gibi markalardan tonlarca yeni makyaj, cilt bakımı ve saç bakımı ve çok daha fazlası olduğundan, bu ay güzellikle ilgili her şey için heyecan verici bir ay. Hafif, görünmez güneş kremlerinden, canlı mat rujlara, bukleler ve bukleler için saç ürünlerine, sıvı eksfoliyatörlere ve daha fazlasına, güzellik rutininize eklenmeyi hak eden bazı çarpıcı ürünler var.

Bu nedenle, yeni bir güzellik arayışındaysanız, Mart 2023’te en çok beklenen yeni güzellik lansmanlarını içeren derlememizden başkasına bakmayın. Aşağı kaydırın ve olmazsa olmaz en son cilt bakımı, makyaj ve ürünlerden bazılarını alışverişe başlayın. O kadar taze saç bakım ürünleri, sizi tam da bahar ruhuna sokacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368059/shop-the-best-new-march-2023-beauty-launches-from-morphe-shiseido-supergoop-ouai-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir