En İyi Üvey Baba – Hollywood Life


gwen stefani


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Gwen Stefani52, verdi Blake Shelton46 yaşındaki Babalar Günü’nde, Blake ve üç çocuğunun bir fotoğrafını, onun ne kadar harika bir üvey baba olduğuna dair yürekten bir başlıkla paylaştığında bir ton övgü.

Gwen siyah beyaz fotoğrafı, “Babalar günün kutlu olsun @blakeshelton hepimiz seni çoooook seviyoruz” başlığıyla paylaştı. Bu fotoğrafın yanı sıra Gwen, oğlu etrafta gülerek koşarken Blake’in oğluyla oynarken çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı. Tatlı videoya “her gün senin için minnettarım @blakeshelton” başlığını attı.

Babalar Günü için Blake’in fotoğraflarını yayınlamanın yanı sıra, Gwen kendi babasına bir saygı duruşunda bulundu ve “babalar günün kutlu olsun baba!! Babamı çok seviyorum. Allah’a hamdolsun.”

Blake, Gwen’in üç oğlunun üvey babasıdır – Kingston16, Zuma13 ve Apollon8 yaşında, eski kocasıyla paylaştığı kişi Gavin Rossdale. Blake ve Gwen 3 Temmuz 2021’de evlendiğinden beri ve hatta ondan da önce, Blake tam bir üvey baba oldu. Blake daha önce evliydi. Miranda Lambert beş yıldır kendi çocuğu olmamasına rağmen, sürekli Gwen’in çocuklarıyla takılıyor.

Gwen her zaman sosyal medyada Blake hakkında fışkırıyor ve geçen gün onun doğum günüydü, bu yüzden onunla düet yaparken bir videosunu yayınladı ve “Senden başka kimseyi sevmek istemiyorum 🙂 mutlu yıllar @blakeshelton ”




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/gwen-stefani-blake-shelton-fathers-day-post-stepdad/

Yorum yapın

SMM Panel