En İyi Tek Omuz Kesim Tek Parça Mayo: Shop – Hollywood Life


mayo
Resim Kredisi: Detkov D/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Yıllardır aynı eski temel renklerde aynı eski mayoları stokladınız, ancak sıkıcı monoton bikiniler veya nötr renkli tek parça mayolar giyme günleri çoktan geride kaldı. Bu yaz, en son yüzme trendine katılarak işleri biraz değiştirmekten korkmayın. Parlak neon tonlar mayo için bu yaz çok fazla ve onları düşünmeden edemiyoruz.

SweatyRocks Tek Omuz Kesim Tek Parça Mayo – Amazon’dan satın alın

Neyse ki bu rahat ve trendy ile yaza hazır olabilirsiniz. kesme neon mayo. Bu havalı tek parça, tek omuzlu tasarıma sahip iki tonlu bir renk düzenine ve kaburga bölgesi çevresinde ilgi çekici bir oyuğa sahiptir. Bu gurur verici mayo, havalı, şık ve eğlenceli görünmeye devam ederken bir bikiniden biraz daha fazla örtünmenize yardımcı olur.

Tek parça neon ve koyu yeşil tek omuz oyuklu mayo

Bunu giydiğinizde güvenle plaja veya havuza adım atın neon tek parça mayo. Sevimli takım, X-Small’dan X-Large’a kadar beş farklı beden seçeneğiyle geliyor. 40’tan fazla renk şeması arasından seçim yapabileceğiniz tek zor karar hangi renk kombinasyonunu alacağınız olacaktır (muhtemelen birden fazla satın almak isteyeceksiniz).

Bu yeni trende katılmaya henüz ikna olmadıysanız, bakın neler var? bir müşteri Bunu giymek hakkında söylemek zorunda kaldım korkak eğlenceli mayo:

“Bu takım çok şık. Giydiğimde hemen bir süper model gibi hissettim. ”

Şaşırtıcı derecede yüksek moda fiyatlarını ödemek zorunda kalmadan kendinizi bir süper model gibi hissedebilirsiniz. İki tonlu pembeler ve neon sarılar ve maviler ile bu yeni neon yaz mayo trendine kolayca katılacağınızdan emin olabilirsiniz. Almak SweatyRock tek omuzlu mayo Amazon’da yaklaşık 30 dolara ve tüm sezon boyunca havalı bir kız gibi hissedin.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-one-shoulder-cutout-onepiece-swimsuit-4768166/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir