En İyi Super Bowl İlk Yarı Performanslarını Yeniden Yaşayın


Tavan döşemesi Super Bowl İlk Yarı Gösterisi oyun değil Ne de olsa, büyük oyunun aksiyonuna rakip olan muhteşem bir müzikal ortaya çıkarmak için çok çalışmak gerekiyor.

sadece bak Lady GagaHouston’ın NRG Stadyumu’nda tavandan sarkan tüm olayı başlattığında 2017 performansını kelimenin tam anlamıyla yeni zirvelere taşıyan kişi. Bir insansız hava aracı gösterisi, piroteknik ve çok sayıda kostüm değişikliği ile tamamlanan konser -Ana Canavar’dan birkaç kelime ödünç alırsak- “parlak, inanılmaz, şaşırtıcı, şovu durduran, muhteşem, asla aynı değil, tamamen benzersiz, tamamen daha önce hiç görülmemişti. daha önce yapıldı.”

Ve kim unutabilir Beyoncéile 2016 fantezisi soğuk oyun Ve Bruno Mars? Önceden bir dans grubuyla aylarca eğitim almış olan “Formasyon” şarkıcısının hazırlığı, kusursuz bir gösteri sunarak meyvesini verdi, hatta koreografisinin özellikle zor bir parçası sırasında sahnede hafif bir kaymadan zahmetsizce kurtuldu.

Super Bowl’un her zaman en iyi ve en parlak yıldızları nasıl ortaya çıkardığını göz önünde bulundurursak, arasındaki destansı işbirliğinin olması şaşırtıcı değil. NSYNC, uçak ustası, Britney Spears, Mary J.Blige Ve Nelly 2001’de bugün hala konuşuluyor. Gibi Lance Bas Geçenlerde E söyledi! Haber, “Kesinlikle hayatımın en güzel hafta sonlarından biriydi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363398/from-beyonce-to-nsync:-relive-the-best-super-bowl-halftime-performances-of-all-time?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir