En İyi Satış Bölümlerine Sahip 13 Çevrimiçi Mağaza


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

En iyi fırsatları bulmak için çeşitli mağazaların satış bölümlerine göz atarken bizim kadar zaman harcadığınızda, sonunda tüm indirim bölümlerinin eşit yaratılmadığını fark edersiniz. Bazı çevrimiçi mağazalar, size en iyi stilleri en iyi fiyatlarla sunmak için sadece yukarıda ve öteye gidiyor ve radarınızda olmasını isteyeceğiniz bu satış ve takas bölümlerini tamamladık.

Peki, iyi bir satış bölümü yapan nedir? Bizim için mevcut ürün sayısı, yeni ürünlerin eklenme sıklığı, indirimdeki ürünlerin kalitesi ve indirimin bir birleşimidir. Biz seve seve herhangi bir miktarda indirim alacak olsak da, 150$’lık bir kotu 15$’dan daha ucuza veya 400$’lık bir tasarımcı çantasını 90$’dan daha ucuza sattığınızı bilmenin verdiği hissi yenemezsiniz. Bu tür tasarruflardan kim heyecan duymaz ki?

Siz de bizim gibiyseniz ve iyi bir anlaşmaya dayanamıyorsanız, aşağıdaki indirim ve takas bölümlerinden alışveriş yapıyor olmalısınız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336168/stores-with-the-best-sale-sections?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir