En İyi Pamuklu Şort Bayanlar: Shop – Hollywood Life


kıyı-şort
Resim Kredisi: Maridav/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Ah, bir kıyı büyükannesi olmak – günlerini su kenarında dinlenerek, en şirin ve en rahat keten kıyafetlerde uzanarak ve şirin bir sahil kulübesinde en iyi hayatınızı yaşayarak geçirmek. Neyse ki, en iyi deniz hayatını yaşamak için emekliliği beklemek zorunda değilsiniz.

Automet Günlük Şort: 20$ – Onları Amazon’dan satın alın

Nerede yaşıyor olursanız olun, bu eğlenceli, minimalist enerjiyi gardırobunuza kanalize etmeye başlayın. Bu TikTok yeni kıyı torununuz estetiği için ihtiyacınız olan tüm kıyı bilgilerini verir ve biz de mükemmel ekleme bu havayı gardırobunuza getirmek için.

Haki Automet Kadın Günlük Şort giyen bir kadın.

bu Automet’ten Günlük Kadın Şortu gardırobunuzun ihtiyaç duyduğu kıyı malzemesidir. Bu rahat şortlar çeşitli renklerde gelir, ancak bu görünüm için nötr haki, kahve ve hatta gri en iyi şekilde çalışın. Onların da Uygun Fiyatistediğiniz görünümü oluşturmak için birden fazla çift alın.

Şort, belinizi aşağı yuvarlayarak ortaya çıkarabileceğiniz gizli bir büzme ipi kapatma özelliğine sahiptir. Bu yüksek belli şortlar gevşek ve rahat uyum uzanmak için mükemmeldir veya tam bir deniz kenarı havası istiyorsanız, onu şık, çizgili bir düğmeli ve sandaletle eşleştirin.

Yine de boş boş oturmayın. Automet’in şortları sevimli oldukları kadar rahatlar, bu yüzden ister ter atıyor, ister evden çalışıyor, bir ayak işi yapıyor veya eğlenceli bir gündüz görünümü sunuyor olun, bu şortlar bir zorunluluktur. Ve merak etmeyin, kontrol ettik – cepleri bile var.

En iyi sahil torununun hayatını yaşamanın zamanı geldi. Bunlar Automet’ten olmazsa olmaz şortlar Bu enerjiyi kanalize etmek ve eğlenceli bir salon görünümüne sahip olmak için gardırobunuza harika bir ektir. Bu arada, izin ver TikTok size ihtiyacınız olan tüm bilgileri verin.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-cotton-shorts-women-4773627/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir