En İyi Mayıs 2023 Güzeli Shiseido’dan Çıktı, Supergoop! & Daha


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Mayıs geldi ve göz açıp kapayıncaya kadar gitti ve onunla birlikte inanılmaz güzellik yenilikleri geldi. Dermalogica, Shiseido, Thrive Causemetics, Supergoop!, Isle of Paradise ve çok daha fazlası gibi favori markalarımızdan bu Mayıs ayında ciddi anlamda dikkate değer makyaj, saç bakımı ve cilt bakımı lansmanları yapıldı.

İster biraz arıyorsun yeni vücut bakım ürünleri “her şey duş” rutininize eklemek için veya huysuz, tozlu olanı değiştirmeniz gerekiyorsa maskara Birkaç aydır çok uzun süredir kullanıyorsunuz, Mayıs 2023’ün en iyi güzellik lansmanlarını içeren derlememiz sizi korudu. Bu kılavuz, kozmetik çantanızı yaza zamanında güncellemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Kredi kartlarınız hazır mı? SPF’den dönen saç maşalarına kadar ayın en iyi güzellik lansmanlarından bazılarını bulmak için kaydırmaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374745/shop-the-best-new-may-2023-beauty-launches-from-l-occitane-colourpop-supergoop!-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir