En İyi Kök Kapatıcı: Shop – Hollywood Life


kök kapatıcı
Resim Kredisi: zigres/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Ne yazık ki, köklerinizi rötuşlamanın zamanı geldi, ancak görünüşe göre birkaç gün önce kuafördeydiniz. Kesinlikle hala ödediğiniz ağır bedelden kurtuluyorsunuz. Çok düşünce evde köklerine dokunmak doğru rengi seçmekten sonraki temizlikle uğraşmaya kadar sizi strese sokmak için yeterlidir.

STİL DÜZENLEME Kök Rötuş Spreyi – Amazon’dan Satın Alın

Kendinizi bu çıkmazda bulduysanız, saç rengi sorunlarınız için mükemmel bir çözümümüz var. bu STYLE EDIT kök kapatıcı boyama arasında bile buklelerinizin taze görünmesini sağlamak için tam olarak ihtiyacınız olan şey budur. Bu ürünle, çirkin kökler veya istenmeyen salon fiyatları hakkında asla endişelenmenize gerek kalmayacak.

STYLE EDIT'in orta kahverengi kök rötuş spreyinden bir kutu

bu STYLE EDIT kök kapatıcı Size birkaç gün yetecek kalıcı olmayan bir saç spreyidir, sadece durulamak için şampuan kullanın. Kullanımı çok kolaydır, sadece sallayın, kökten yaklaşık 6 inç uzağa püskürtün ve tüm griyi kapattığınızdan emin olun. Ardından kurumasını bekleyin ve her zamanki gibi şekillendirin. Bu kadar! Bu kadar kolay. Bu kapatıcı erkekler ve kadınlar için mükemmeldir ve tüm saç tipleri ve renkleri için uygundur. Seçebileceğiniz sekiz farklı renk tonuyla, benzersiz saç renginiz için mükemmel uyumu bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Biri beş yıldızlı yorumcular hatta kuaför müdürlerinin onlara sorduğundan bahsetti ne kullanıyorlar:

“Renk için salon ziyaretleri arasındaki süreyi uzatmak için 5 yıl boyunca kullandım. Biri banyomda, diğeri çantamda her zaman. Saçımı kestirdiğim salonun müdürü ürünün adını sordu! Salon boyamadan önce bir şampuan gerektiriyor. ”

Bu sihirli saç ürünü oyunun kurallarını değiştirecek ve boyama arasında saçınızın ne kadar harika göründüğüne asla inanamayacaksınız. öyleyse al STİL DÜZENLEME Kök Rötuş Spreyi bugün Amazon’da 25 doların altında bir fiyata ve bu pahalı kök rötuş randevusunu ertelemek için salonunuzu arayın.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-root-concealer-4765422/

Yorum yapın

SMM Panel