En İyi İnce Altın Halka Küpeler: Shop – Hollywood Life


altın çemberler
Resim Kredisi: Çiçek Dekoru/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Her zaman güvenebileceğiniz bir küpe stili halkalardır. Gün veya saat ne olursa olsun, her zaman şık olacaklarından eminler. Ancak tüm çemberler eşit yaratılmamıştır ve çoğu zaman go-to çiftiniz parlaklığını ve parlaklığını kaybeder. Kulakların için şanslısın, puan alabilirsin bir çift çember 20 dolardan daha az bir fiyata zamana dayanmak için yüzlerce kişi tarafından güvenilen.

Küçük Altın Halka Küpeler: $18.99 – Onları Amazon’dan alın

Hipoalerjenik malzemelerden yapılmış ve 14 ayar altın dolgulu tel ile el yapımı, bu sevimli halkalar en hassas kulaklar için bile güvenlidir. Kenarlar dikkatlice elle parlatılmıştır, bu nedenle keskin olmaları veya cildinizi çizmemeleri konusunda endişelenmeyin. Açık sarı altın rengi, onları en pahalı çiftleriniz için bile kolay bir ikame yapar ve diğer altın takılarınızla mükemmel bir uyum sağlar.

Altın halka küpeler takan bir kadın.

Bunlar küpeler yeterince zarif fark edilir olmak ama yine de minimalist kalmak. Nihai rahatlık için hafiftirler ve birinci ve ikinci deliklerinize, hatta daith piercinginize takılabilirler. Bakımı çok kolaydır ve ılık bir bezle parlatılabilirler. Bunun ne olduğunu oku yorumcu Bu olmazsa olmaz küpeler hakkında şunları söylemeli:

“Bunları çok seviyorum! Çok zarifler ve kulak memelerinizi mükemmel bir şekilde sarıyorlar. Onları üç gün önce aldım ve o zamandan beri sürekli giyiyorum. Uyurken bile hissetmiyorum ve duşta saçlarım onlara takılmıyor. Çok şirin ve harika bir satın alma!”

Sana büyük paralara mal olmamalı şık ve güvenilir bir çift küpe. Amazon’da 20 dolardan daha az bir fiyata, bu çemberler, geçemeyeceğiniz bir anlaşma. Şimdi seninkini al. Kulaklarınız ve cepleriniz yükseltme için minnettar olacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-thin-gold-hoop-earrings-4765319/

Yorum yapın

SMM Panel