En İyi Güzellik Temmuz 2023’ten İtibaren Piyasaya Sürüyor: Nadir Güzellik, Olaplex ve Daha Fazlası


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Güzellik rutininizle ilgili bir telaş içindeyseniz, makyaj çantanızdan kurtulmayın. Sadece rejiminize birkaç ekleme yapın ve yeni güzellik ürünlerinin denenmiş ve gerçek favorilerinizle nasıl etkileşime girdiğini değerlendirin. Aynı ürün önerilerini tekrar tekrar görüyorsanız, doğru yerdesiniz. Temmuz 2023’te pek çok yeni güzellik ürünü denedim ve göz atmanız gereken harika saç, cilt bakımı ve makyaj ürünleri buldum.

gibi çok görevli bir ürünle satın aldığınız üründen en iyi şekilde yararlanın. Yukarıdakilerin Hepsi Ağırlıksız Göz Farı Çubuğu itibaren Selena Gomez’in gölge, astar ve vurgulayıcı olarak çalışan marka Rare Beauty. Kuru, çatlamış dudaklarınızı en yeni ürünlerle nemlendirin. kalıcı ekleme ile Hailey Bieber’ın cilt bakım hattı Rhode. Cephaneliğinizde hangi göz farı tonlarına ihtiyacınız olduğundan emin değilim, bu palet itibaren Kylie Jenner’ın Kylie Cosmetics, sonsuz görünümler yaratmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Ezber bozan bu ürünle fön seanslarınızda zamandan tasarruf edin Olaplex sprey. ile saçlarınıza bolca parlaklık ve yumuşaklık kazandırın. Ranavat Parlatıcı Saç Maskesi. Bu mucizevi ürün ile tahriş olmuş cildi sakinleştirin ve kızarıklıktan kurtulun krem Kule 28’den.

Bu ay düşen pek çok harika yeni ürün var. İşte favorilerim.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380835/the-16-best-beauty-launches-from-july-2023:-rare-beauty-rhode-kylie-cosmetics-olaplex-tower-28-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir