En İyi Ayak Peel Maskesi – Bu Fırsatı Satın Alın – Hollywood Life


Yaz için tam zamanında, bu ayak kabuğu maskesi kuru, soyulan cildi tamamen yenileyecek ve şu anda %19 indirimli.

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Tırnak salonuna gidemediyseniz ve pedikür ihtiyacınız varsa, başka yere bakmayın çünkü Yumuşak Dokunuşlu Ayak Peeling Maskesi Şu anda 19.95$’lık perakende fiyatından %19 indirimli, yani sadece 16.10$’a tamamen sizin olabilir, 3.89$ tasarruf etmenizi sağlar. Ayaklarınızı ilkbahar ve yaz aylarına hazırlamanın mükemmel bir yolu. Ayak maskesi, insanlar tarafından küfredildiği 15.100’den fazla olumlu eleştiriye sahip ve bu harika fırsatı yakalamak istiyorsanız hızlı hareket etmelisiniz.

Yumuşak Dokunuşlu Ayak Peel Maskesini buradan 16,10 $ karşılığında alın.

Sete, ayaklarınızdaki nasırlardan kurtulmanıza yardımcı olan iki paket ayak maskesi dahildir. Maskeler, süper nemlendirici olan ve ayaklarınızı yumuşak ve pürüzsüz bırakan botanik özlerin bir karışımı ile formüle edilmiştir. Çoğu ayak maskesinin aksine, bu, cildinizin yeni, daha yumuşak bir tabaka ortaya çıkarmak için soyulduğu gerçek bir peelingdir.

ayak maskesi

Çatlamış topuklarınız varsa ve kuru bir cildiniz varsa, cildinizi iyileştirmek ve size yumuşak bir görünüm kazandırmak için birlikte çalışan elma, limon ve aloe vera bileşenlerinden oluşan bu maskeye takıntılı olacaksınız. Maskeler, hem erkekler hem de kadınlar için çalışan bir çift patik halinde gelir ve 11 bedene kadar uygundur. Maskeyi kullandıktan sonra 7-14 gün içinde ayaklarınız soyulmaya başlar.

Bu ayak kabuğuna 15.000’den fazla küfür ve bir müşteri fışkırdı, “Bunu annem ve ben için aldım ama çoğunlukla annem için. İşe yarayacağından çok emin olduğumu söylemem gerekecek ama öte yandan o, paramı boşa harcadığımı düşündü. Ama tam tersiydi!! 1. Gün ayaklarını yaklaşık bir saat ılık suda ıslattı, sonra onun için ayak maskesini taktım ve bir saat oturmasını sağladım. 1-5. günler sorunsuz geçti, soyulma olmadı. Ayaklarını her gün yaklaşık 10 dakika suya batırdı. 6-10. Günler harikaydı ve soyma başladı ve temelde sona erdi. Kesinlikle aşık ve gelecek için ekstralar almamı istiyor. Özellikle kuaföre gidip ayaklarını yaptıranlara kesinlikle tavsiye ederim. Paranı sakla!!! Ve sadece bunu satın alın, kesinlikle daha iyi ve daha ucuz! Sevgiyle ve mükemmel müşteri hizmetiyle.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-foot-peel-mask-4275913/

Yorum yapın