En İyi Apple Watch Fırsatı – Mağaza – Hollywood Life


elma izle
Resim Kredisi: blackzheep/Adobe

Bağlantı üzerinden bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, web sitemizde, bir bağlı kuruluş komisyonu alabiliriz.

Amazon sadece koymak Apple Watch Serisi 6 şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla satışta – sadece 399,99 $ (başlangıçta 499 $) ve bu muhteşem anlaşmayı yapmak istiyorsanız hızlı hareket etmelisiniz. Saat %20 indirimli, yani 99.01$ gibi büyük bir tasarruf sağlıyorsunuz. Saat, 11 farklı renkte bant ve kayışla sunuluyor, ayrıca GPS seçeneği veya GPS + Hücresel plan arasından seçim yapabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin hızlı hareket etmelisiniz çünkü bu anlaşma kesinlikle uzun sürmeyecek!

Bir Apple Watch arayışı içindeyseniz veya en iyi fırsatın gelmesini bekliyorsanız, size şunu söylemek için buradayız – ŞİMDİ tam zamanı! Apple Watch Series 6, şıktan sportife kadar çok çeşitli kayışlarla gelir.Bu Apple ürününü satın almaya karar verirseniz (neden almıyorsunuz?), kutuda şunları bulacaksınız: kılıf, kayış (S/M veya M/L uzunluğu) ve 1 m manyetik şarj kablosu .

elma izle

Series 6, bir GPS, retina ekranı, bir S6 çipi, acil durum SOS’u ve aktivite trendleri, döngü takibi, kan oksijen ölçümleri, kalp ritmi izleyicisi ve daha fazla sağlık yeniliği içeren watchOS. Ek olarak, Apple Watch Series 6 müzik, podcast ve sesli kitapları depolar ve yüzmeye dayanıklı! Series 6 yalnızca kolay, hareket halindeyken arama ve mesajlaşmaya izin vermekle kalmaz, aynı zamanda genel sağlığınızı iyileştirmeye yardımcı olur. Apple Watch Series 6 bir o içerirKalori, kilometre ve daha fazlasını okuyan ptical kalp sensörü ve fitness takipçisi. Peki, ne bekliyorsun?


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-apple-watch-deal-4227452/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir