En İyi Ab Roller Fırsatı – Bu Fitness Çarkını Satın Alın – Hollywood Life


ab rulo
Görüntü Kredisi: LIGHTFIELD STUDIOS/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir bağlı kuruluş komisyonu alabiliriz. Ortaklık politikamız için buraya tıklayın.

Yeni yıl resmen geldi ve fitness hedeflerinizi tekrar rayına oturtmak istiyorsanız, o zaman şanslısınız. bu Fitnessery Ab Roller Wheel Egzersiz Aletleri kendi evinizin rahatlığında iyi bir egzersiz yapmak için mükemmel bir seçenektir. Ab silindirli tekerlek şu anda Amazon’da 12,99 $ karşılığında satılıyor ve 17.950’den fazla olumlu eleştiri aldı.

Fitnessery Ab Roller Wheel Egzersiz Ekipmanını buradan 12,99 $ karşılığında alın.

Ab roller’ı bu kadar çok sevmemizin sebebi hafif olması, kolay erişilebilir olması ve onunla seyahat edebilmenizdir. Özellikle evden veya bir apartman dairesinden spor yapıyorsanız, saklaması kolay ve fazla yer kaplamayan ekipmanlara ihtiyacınız var. Silindir, güvenli ve rahat iki adet dayanıklı EVA köpük dolgu kulpu ile donatılmıştır. Ayrıca, gerçek karın tekerleği paslanmaz çelikten, kaymaz kauçuktan ve dayanıklı PVC’den yapılmıştır ve bunların tümü size etkili bir cihaz sağlamak için birlikte çalışır.

ab rulo

Karın kasını satın aldığınızda, 10$ değerinde destek için rahat bir dizlik, 20$ değerinde Six Pack Abs Nutrition E-kitabı ve Ultimate Ab Workout E-kitabı dahil olmak üzere üç ücretsiz hediye alırsınız. ayrıca 20 dolar değerinde. Daha da iyisi, marka, satın alma işleminizle birlikte ömür boyu risksiz bir garanti sunar.

Bu ab silindirli tekerleğin 17.900’den fazla olumlu eleştiri almasının bir nedeni var ve bunun nedeni insanların buna yemin etmesi. Bu anlaşmayı istiyorsanız hızlı hareket etmelisiniz çünkü sonsuza kadar sürmeyecek ve bu fiyat kaçırılamayacak kadar iyi!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-ab-roller-deal-4255325/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir