En Çılgın Baharat Kız Hikayelerini Çözmek


Halliwell grupla Helsinki’de sahne almıştı ama Spice Girls İngiltere’ye döndüğünde orada değildi. Milli Piyango. Daha sonra Sporty Spice olarak bilinen Mel C, izleyicilere “Ne yazık ki Geri bu gece pek iyi değil” dedi. “Yakında olacak, Geri!” diye ekledi kamerayı göstererek.

Bu arada Geri, Fransa’daki erkek kardeşinin evine saklanmak için çekildi. Kızlar onsuz Oslo’ya uçtular ve 31 Mayıs 1998’de Geri’nin “aramızdaki farklılıklar” nedeniyle gruptan ayrıldığını açıkladılar.

Açıkçası, ne zaman biri böyle iyi bir konserden ayrılsa, dedikodular havada uçuşuyor ve grubun diğer üyeleriyle olan gerilim hikayeleri en yüksek seviyeye çıkıyor. Halliwell’in durumunda, Brown ile bir güç mücadelesinden bahsetmek en yaygın hikayeydi. Bu arada Geri, ayrılmadan önce niyetini açıkça belirttiğini düşündü.

Bir zamanlar Posh Spice olan Beckham, 2001 tarihli kitabında “Herkesin kendi teorileri vardı” diye yazmıştı. Uçmayı öğrenmek. “Helsinki’den dönen uçakta büyük bir tartışma yaşandığını. Birbirimize çarptığımızı. Gerçek şu ki, o dönüşte hepimiz gerçekten gülmüştük… Bilmiyorduk. [why she took off]. Neden hiçbir fikrim olmadığını söyledi; belki de daha iyi görünmesini sağladığı için, aksi takdirde bizi zor durumda bıraktığını kabul etmek gibiydi. Bu, elbette, tam olarak yaptığı şeydi. Geri Halliwell bizi tamamen çıkmazda bırakmıştı.”

“Çılgındı,” diye yazdı Mel B Ateşi Yakala. “Olanları özümsemek için boş bir anımız yoktu. Sadece bir şeylere devam etmemiz gerekiyordu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1026535/pinching-prince-charles-geri-halliwell-s-exit-and-mel-b-s-latest-bombshell-untangling-the-wildest-spice-girls-stories?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir