En büyüğünden en küçüğüne dört çocuğuyla tanışın – Hollywood Life


orman avcısı çocuklar


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

  • Forest Whitaker, filmdeki performanslarıyla tanınan ödüllü bir aktördür. İskoçya’nın Son Kralı, Southpaw, Harlem’in vaftiz babasıve daha fazlası.
  • Dört çocuğun gururlu babası.
  • Oyuncu, 1996’dan 2021’e kadar Keisha Nash ile evlendi.
  • Son projesi, Büyük George Foreman28 Nisan 2023’te sinemalarda prömiyer yapacak.

Harlem’in vaftiz babası yıldız Orman Meşalesi, 61, onlarca yıllık kariyeri boyunca birçok hit TV şovunda ve filmde rol aldı. O sadece görünmekle kalmadı İskoçya’nın Son Kralı, Southpaw, ve hit film, Kahya, ancak birkaç isim vermek gerekirse Oscar Ödülü, Emmy Ödülü ve BAFTA Film Ödülü bile kazandı. Başarılı oyuncu, hit filmlerin ve TV şovlarının setinde çalışmadığı zamanlarda, genellikle ailesiyle vakit geçirirken görülüyor. Aşağıda, Forest’ın dört çocuğu ve babalarıyla birlikte yaşamları hakkında her şeyi öğrenin!

orman avcısı çocuklar
Forest Whitaker ve kızları Sonnet (L) ve True. (Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock)

Forest Whitaker’ın Oğlu Ocean Whitaker

Forest, üç kızı olan gururlu bir baba ama sadece bir oğlu. Tüm çocuklarından en büyüğü, Okyanus Whitaker, 33, 1990 doğumlu. O sadece babasının mini-me’si değil, aynı zamanda onun izinden gitti ve oyunculuk kariyerine devam etti. Ocean’ın düzenleme kredilerinden bazıları aşağıdaki projeler üzerinde çalışmayı içerir: Montebello, Sessizlik Oyunu, Ve Baska deneme. Forest, çocuklarının çoğunu eski eşiyle karşılasa da, Keisha Nash, 51, Ocean’ı önceki bir ilişkisi sırasında karşıladı. 33 yaşındaki öz annesinin kim olduğu veya babasıyla bir ilişkisi olup olmadığı kamuoyu tarafından bilinmiyor. İlginç bir şekilde, sosyal medyada değil ve kendi hesabında görünmüyor. babamın resmi instagram hesabıancak kız kardeşleri yapar.

En Büyük Kızı, Sonbahar Whitaker

Forest ve Keisha, 25 yıllık evlilikleri boyunca üç kızı bir araya getirdi. En büyükleri güzeller güzeli kızları. Sonbahar Beyazı, 32, 1991 doğumlu. İlginç bir şekilde, Autumn aslında Keisha’nın önceki bir ilişkisinden, ancak Forest’ın soyadını paylaşıyor. Benzer bir özel hayatı olan erkek kardeşinin peşine düştüğü için 32 yaşındaki hakkında kamuoyunda pek bir şey bilinmiyor. Eski üvey babası kadar gündemde olmasa da, IMDb sayfasında biri “kısa” ve diğeri makyaj bölümünde olmak üzere iki kredisi var. Instagram hesabında olmayan çocuklarından biri olduğu için Forest ile bir ilişkisi olup olmadığı bilinmiyor.

Forest’ın İkinci En Büyük Kızı, Sonnet Noel Whitaker

Keisha ve eski kocasının en büyük ikinci çocuğu kızları. Sone Noel Whitaker, 26, 1996 doğumlu. Esmer güzel sadece ikisinden biri babasının sosyal medyasında sıkça görülmekle kalmıyor, aynı zamanda eğlence alanında bir kariyer peşinde koşuyor. En son olarak Forest, Sonnet’in son albümünü Instagram’da paylaştı. NFS, 28 Ekim 2022’de paylaştığı “İnanılmaz kızım Sonnet ile ilk albümü NFS’yi yazıp kaydettiği için çok gurur duyuyorum! #Inanaandtheband’ı dinleyin” notunu düştü. albüm kapağı.

Aktörün En Genç, Gerçek Whitaker’ı

Son olarak, Forest’ın en küçüğü kızıdır. Gerçek Whitaker24, 1998 doğumlu. Bomba sosyal medyada çok aktif ve 6 binden fazla takipçisi var. instagram hesabı. 24 yaşındaki oyuncu aynı zamanda oyunculuk kariyerine de devam etti ve hatta babasıyla birlikte hit TV şovunda rol aldı. Harlem’in vaftiz babası, 2021’de. “Harlem’in Baba’sı, 5. bölüm! bu akşam Epix ve Amazon Prime 8/7c’de Sandra ile tanışın,” diye yazdı. fotoğraf atlıkarıncası Mayıs 2021’deki setten.

Forest’ın Instagram hesabından, True ve Sonnet’in babalarına en yakın kişiler olduğu anlaşılıyor, çünkü onun sayfasında düzenli olarak görünen tek kişiler onlar. Haziran 2021’de bayanlarla sevimli bir özçekim paylaştı ve onların yanında olmanın onu ne kadar “mutlu” ettiğini kaydetti. “Mutluyum baba! New York’ta kızlarım True ve Sonnet ile vakit geçiriyorum” diye yazdı. posta. Birkaç gün sonra paylaştı bir fotoğraf Babalar Günü’nü birlikte kutlayanlar. “Güzel bir Babalar Günü! Kızlarımla değerli zamanlar. Onlar hayatımda olduğu için çok şanslıyım” diye yazdı. Çok tatlı!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/forest-whitaker-kids-5050775/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir