En Az 5 Yıl Yüzler – Hollywood Life


En Az 5 Yıl Yüzler – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: RMV/Shutterstock

fetiş wap (b. Willie Maxwell II) göre, 500 gram kokain bulundurmak ve dağıtmak için komplo kurmaktan suçlu bulundu. New York Postası. Rapçi, Long Island’daki Central Islip’teki federal adliyede suç duyurusunda bulundu. 31 yaşındaki Fetty, Yargıç’a şunları söyledi: Steven I. Locke “kokain dağıtmak için diğer insanlarla anlaştığını” söyledi. Suçlama, azami 40 yıl hapis cezası içeriyor, ancak zorunlu en az 5 yıl hapis cezası.

Soruşturma boyunca federal ajanlar, kişi başına 1,5 milyon dolar nakit, 16 kilo kokain, 2 kilo eroin, fentanil hapı ve birkaç silah ortaya çıkardıklarını söylüyorlar. TMZ. Fetty’nin kaderini beklerken gözaltında tutulduğu bildiriliyor.

Suçlu savunması “standart” idi ve Fetty olumsuzluk avukatına göre, kolluk kuvvetleriyle işbirliği yapmak, Elizabeth Makedonio. “İşbirliği yapmıyor. Bunun çok, çok açık olmasını istiyorum” dedi avukat, mahkeme salonunun dışındaki koridorda gazetecilere. Ciddi bir hapis cezasıyla karşı karşıya kalmasına rağmen, Fetty “neşeli” görünüyordu. New York Postası.

Savcılar, rapçinin kendisi ve bir kohortun Suffolk County’de kokain alıp dağıtılacağı New Jersey’deki evine taşıyacağı bir plana dahil olduğunu iddia ediyor. Savcı Chris Caffarone, mahkeme başkanına, davanın yargılanması halinde ABD Savcılığının “önemli kanıtlar” sağlayacağını söyledi. Bu kanıtın, tanık ifadesini ve Fetty Wap’ı “burada, Long Island’da” gösteren görüntüleri içereceği bildiriliyor.

Fetty’nin, Aralık 2022’de FaceTime görüşmesi sırasında ölüm tehditleri yaptığı iddiasıyla devam eden başka bir davası var.

Bu gönderi güncelleniyor….


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/22/fetty-wap-pleads-guilty-drug-charges-prison/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir