Empire Yardımcı Yıldızları Grace ve Trai Byers İlk Bebeğini Bekliyor


Taraji P. Henson Whirlwind “İmparatorluğu” Prömiyerini Konuşuyor

Lütuf ve Trai Byers imparatorluklarını büyütüyorlar.

bu imparatorluk Oyuncu, altı yıllık eşiyle birlikte ilk çocuklarını beklediklerini paylaştı. Instagram 14 Ekim’de. Tatlı postta çift, Trai’nin Broadway gösterisinin açılış gecesinde kırmızı halıda poz verdi. Piyano Dersi.

İlk fotoğrafta Grace mercan boyundan bir elbise giyerken büyüyen karnını kucaklıyor. İkinci fotoğrafta, anne ve baba adaylarının her ikisi de sevgiyle bebeğinin yumruğunu ellerinde tutuyor.

“Sevgili Kralım, Broadway’de İlk Çıkışınızda Mutlu Açılış Geceleri” yazdı. “Sizinle ne kadar derinden ve ezici bir şekilde gurur duyduğumuzu anlatmak söz konusu olduğunda kelimeler kesinlikle yetersiz kalıyor @traibyers. Ne gece!”

Yapımcı Devon Franklin, “Kardeşim dün gece bir keşif oldu!!! Tebrikler!!!! Amca olduğum için çok heyecanlıyım!!!!!! Hepinizi bir gün ve sonsuza kadar seviyorum!!” Ve aktris Teyonah Parris ekledi, “Ebeveynliğe giden muhteşem yolculuk için ikinize de TEBRİKLER!!”

38 yaşındaki Grace ve 39 yaşındaki Trai, sette bir araya geldi. imparatorluk 2015 sonbaharında nişanlandılar ve 14 Nisan 2016’da büyüdüğü Grand Cayman Adası’ndaki plajda özel bir törenle evlendiler.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350584/empire-co-stars-grace-and-trai-byers-expecting-first-baby-together?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir