Emmy 2022: John Legend, In Memoriam Tribute Sırasında “Pieces” Gerçekleştiriyor


Bir Efsaneden diğerine.

Sırasında 2022 Emmy Ödülleri 12 Eylül’de, John efsanesi Bu yıl aramızdan ayrılan oyunculara, yazarlara, yönetmenlere ve TV ekibine bir saygı duruşu olarak yeni şarkısı “Pieces”i duygulandıran bir performans sergiledi.

“Bana kederin bir öğretmen olduğunu ve sevdiğin her şeyin seni terk ettiğini söyleyen sen değil miydin?” sahnede şarkı söyledi. “Ve yapabileceğin tek şey parçaları toplamak, kırık kalbinin öğrenmesine izin vermek, yaşamayı öğrenmek.”

Duygusal anma segmentinde onurlandırılan geç yıldızlar dahil betty beyaz, Bob Saget, Nichelle Nichols, Gilbert Gottfried, Ray Liotta, Sidney Poitier ve James Caan.

Tören, 2022 Yaratıcı Sanatlar Emmy Ödülleri’nden yaklaşık iki hafta sonra gerçekleşti. Chadwick Boseman Üstün Karakter Seslendirme Performansı için ölümünden sonra ödül aldı. 3 Eylül’de geç Siyah Panter star, Disney+ Marvel animasyon dizisinin bir bölümünde Star Lord T’Challa rolüyle ilk kez Emmy ödülüne layık görüldü. Farzedelim…?.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345873/emmys-2022-john-legend-performs-pieces-during-in-memoriam-tribute-to-betty-white-bob-saget-and-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir