Emme Muniz ve Seraphina Affleck Aile Gezisinde Paris’in Keyfini Çıkarın – Hollywood Life


Emme Muniz ve Seraphina Affleck Aile Gezisinde Paris'in Keyfini Çıkarın – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: KCS Presse/MEGA

Üvey kardeş bağlanma anı! Ben Affleck’in kız evlat Seraphina, 13, el ele tutuşmuş göründü Jennifer Lopez’in çocuk anne, 14, 22 Temmuz Cuma günü Paris’te yürüyüşe çıkarken. Seraphina ve Emme, City of Light’taki aile gezisi sırasında yeni evli çiftin arkasından yürürken yeni üvey kardeşler olarak harika anlaşıyorlar gibi görünüyor.

Emme Muniz ve Seraphina Affleck Aile Gezisinde Paris'in Keyfini Çıkarın – Hollywood Life
Seraphina ve Emme, yeni evliler Paris’te dolaşırken ebeveynlerinin arkasından yürürken görüldü. (KCS Pres/MEGA)

49 yaşındaki Ben, 52 yaşındaki J.Lo’ya kolunu sararken, çocuklar görünüşte arkalarından el ele yürüyorlardı. Seraphina yakalı bir kazak ve mavi pantolonuyla tiki bir görünüm sergilerken, Emme bir hırka ve bir kot pantolonun altına bir tişört giydi. Hem Emme hem de Seraphina yürüyüşe çıkarken kulakiçi kulaklık takmış gibi görünüyorlardı.

Jennifer, her yerinde çiçek baskıları olan beyaz bir elbise içinde hayrete düşürdü, Ben ise gezinti için mavi bir düğmeli ve koyu renkli pantolon giydi. Artık karı koca, arkalarında çocuklarla birlikte yürürken balayındaki manzaraların tadını çıkarıyor gibiydi.

Emme Muniz ve Seraphina Affleck Aile Gezisinde Paris'in Keyfini Çıkarın – Hollywood Life
Ben ve Jennifer yeni evliler olarak ilk günlerinin tadını çıkarıyor gibiydiler. (KCS Pres/MEGA)

Ben ve Jennifer, 16 Temmuz’da Las Vegas’taki hazırlıksız bir törenle düğümü bağladılar ve çift, düğünlerinden bu yana Paris’te biraz zaman geçiriyorlar. Emme ve Seraphina’nın yanı sıra Ben’in büyük kızıyla akşam yemeği yerken görüldüler. Menekşe, 16, Perşembe günü.

Bennifer’in “Yaparım” dediği gibi, J.Lo hayranlarına kendi düğün törenlerine birkaç bakış attı. J.Lo’da haber bülteni. Onun ve Ben’in fotoğraflarının yanı sıra, Las Vegas düğün şapelinin dışında klasik bir arabanın ön koltuğunda oturan Emme’yi de paylaştı. Anneleri hayatının aşkıyla evlendiği için çok mutlu görünüyorlardı ve fotoğrafa ‘Seni seviyorum’ el işareti verdiler. Arabanın ön koltuğunda da başka biri oturuyordu, ancak arkaları dönüktü ve başka kimin katıldığı belli değildi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/emme-muniz-seraphina-affleck-paris-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir