Emme, J.Lo ve Ben Affleck’li Film İçin Marc Anthony Düğününü Atladı – Hollywood Life


Emme, J.Lo ve Ben Affleck'li Film İçin Marc Anthony Düğününü Atladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: LaStarPixMEDIA / BACKGRID

Emme Muniz14, görünüşe göre babasını atlamış Marc Anthonygösterişli Miami düğünü Nadia Ferreira. Genç annesiyle görüldü Jennifer Lopez53 ve üvey baba Ben Affleck, 50, 28 Ocak Cumartesi günü Los Angeles’ta bir filme gidiyor – 54 yaşındaki Marc’ın Miami, Florida’daki Pérez Sanat Müzesi’nde 23 yaşındaki Kainat Güzeli Paraguay ile evlendiği gün. Emme, J.Lo ve Ben’e iki küçük çocuğu da katıldı. samuel10 ve seraphina14, aşağıdaki resimlerde.

Emme, J.Lo ve Ben Affleck'li Film İçin Marc Anthony Düğününü Atladı – Hollywood Life
Jennifer Lopez ve çocukları Emme, üvey kızı Seraphina ile birlikte sinemaya giderler. Ben Affleck ve Samuel de oradaydı. (LaStarPixMEDIA / BACKGRID)

Emme’nin ikiz kardeşi maks. onlarla birlikte resmedilmedi ve yıldızlarla dolu düğünlere katılıp katılmadığı belli değil. david beckham babalarının sağdıcı olarak. Ancak, Marc’ın oğulları olduğu bildirildi. Hristiyan21 ve ryan19, eski karısıyla paylaştığı kişi Dayanara Torresşarkıcının dördüncü düğünündeydi Merhaba dergi. Özellikle, Jennifer 2004’te Marc ile evlendi – 2011’de ayrıldı ve üç yıl sonra 2014’te boşanmalarını tamamladı. Temmuz 2022’de Ben ile Las Vegas’ta evlendi ve ardından 2021’de aşklarını yeniden alevlendirdikten sonra Ağustos ayında bir Georgia düğünü izledi.

Emme, J.Lo ve Ben Affleck'li Film İçin Marc Anthony Düğününü Atladı – Hollywood Life
Ben Affleck, oğlu Samuel’in elini tutarken aileye liderlik ediyor. (LaStarPixMEDIA / BACKGRID)

Yayın, Miami Belediye Başkanı’nın Francis X. Suarez dahil olmak üzere diğer yıldızların katıldığı töreni yönetti. salma hayek, Luis Fonsive Lin Manuel Miranda. Gelinin, tarafından tasarlanan muhteşem bir elbise giydiği bildirildi. Galia Lahavdamat bir takım elbise ile şık iken Christian Dior.

Kendisini ikili olmayan olarak tanımlayan ve zamirlerini kullanan Emme, babalarının düğününde olmamasına rağmen, aile gezisinde eğlenceli vakit geçiriyor gibi görünüyordu. 22 Şubat’ta 15 yaşına giren genç, siyah kulaklıklarını takarken Seraphina’nın yanında kaldı. Emme, siyah bir kapüşonlu, yeşil kargo pantolon ve siyah converse ile grubun geri kalanını rahat tuttu ve aynı zamanda sarışın vurgularını da gösterdi.

Bu sırada yeni evliler Ben ve J.Lo, sokakta dolaşırken el ele tutuşurken çok sevimli görünüyorlardı. bu Av Tüfeği Düğünü Star, koyu renkli, geniş paçalı bir kot pantolon ve bol beyaz bir tişört üzerine nötr, tüylü bir ceketle harika görünüyordu. Görünümünü Valentino’nun deniz salyangozu renginde bir çantası, gri süet patikleri ve imzası olan güneş gözlüğü ile tamamladı. Bu arada Ben, nötr tonlarını şık bir bej süveter ve bej pantolonun yanı sıra benzer tonlarda bir ceketle yansıttı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/emme-skips-marc-anthony-wedding-jennifer-lopez-ben-affleck-movie-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir