Emme ile Beyaz Elbise Alışverişinde Jennifer Lopez: Fotoğraflar – Hollywood Life


Emme ile Beyaz Elbise Alışverişinde Jennifer Lopez: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MESSIGOAL / SplashNews.com

Jennifer Lopez kızına eğlenceli bir alışveriş günü yaşatarak onun en düşkün anne olduğunu kanıtladı! 52 yaşındaki süperstar aktris ve şarkıcı, 14 yaşındaki kızıyla alışveriş yaparken görüntülendi. emme 14 Mayıs Cumartesi günü Los Angeles’ta. Sevimli çift, Jennifer’ın beyaz Bentley Cabrio’su ile vintage giyim mağazasına şık bir şekilde geldi.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez ve kızı Emme, Mayıs 2022’de Los Angeles’ta görüntülendi. (MESSIGOAL / SplashNews.com)

Basit bir beyaz sundress içinde zahmetsizce şık görünen Jennifer, gezi sırasında kaldırımları kendi kişisel pisti yaptı. Alçak tonlu görünümü bir güneş gözlüğü seti ve bir çift dolgu topuklu ayakkabıyla tamamlarken, kestane rengi buklelerini gevşek bir topuz içinde tuttu. Yine de biraz gösteriş eklemek için enfes bir Christian Dior çantası taşıyordu. Emme de annesiyle geçireceği eğlenceli bir gün için havalı bir grafik tişört ve koyu renk pantolon tercih ederek bunu rahat tuttu.

Alışveriş çılgınlığı Jennifer’ın eski sevgilisi ve Emme’nin babasından sadece bir gün sonra geliyor Marc Anthony nişanlı olduğunu ortaya çıkardı. Emme’nin ikizini de paylaşan uluslararası şarkı söyleme hissi Maximilian J.Lo ile, soruyu eski Kainat Güzeli yarışmacısına yöneltti Nadia FerreiraMutlu haberi paylaşmak için 13 Mayıs Cuma günü Instagram hesabından paylaşım yapan . Devasa pırlanta yüzüğünün bir fotoğrafını paylaştı ve altına “Nişan partisiyyyy!!! @marcanthony.” Heyecan verici açıklama, Marc ve Nadia’nın Mart ayında aşklarıyla Instagram’da resmiyet kazanmasından neredeyse üç ay sonra geldi.

Emme ile Beyaz Elbise Alışverişinde Jennifer Lopez: Fotoğraflar – Hollywood Life
Jennifer Lopez, Mayıs 2022’de Los Angeles’ta beyaz bir güneş elbisesini salladı. (MESSIGOAL / SplashNews.com)

Nadia ile koridorda yürümeden önce, Marc daha önce toplam üç kez evlenmiş olacak. En son, modellemek için Shannon De Lima, iki yıllık birlikteliğin ardından Şubat 2017’de boşanmayla sonuçlandı. İlk evliliği eski Kainat Güzeli ile oldu. Dayanara Torres2000’den 2003’e kadar sürdü. Ve tabii ki, bu iki evlilik arasında, Marc en ünlüsü J.Lo ile evlendi.

Şu anda nişanlı olan Marc ve Jennifer Ben Affleckyine 2004’ten 2011’e kadar evlendi. Marc’ın dört çocuğu daha var: ariana28 ve Takip etmek26, eski kız arkadaşıyla Debbie Rosado birlikte Hristiyan21 ve Ryan18, Dayanara ile.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/jennifer-lopez-white-dress-daughter-emme-shopping-photos/

Yorum yapın