Emma Watson Malibu Gezisinde Deri Etekle Alışverişe Gidiyor – Hollywood Life


Emma Watson Malibu Gezisinde Deri Etekle Alışverişe Gidiyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: RMBI/BENS / BACKGRID

Emma Watson, 32, bu hafta Malibu, CA’da yeni bir gezi sırasında modaya uygun görünüyordu. bu Harry Potter aktris altın düğmeli ten rengi bir ceket ve siyah deri mini etek altında beyaz bir bluz salladı. Ayrıca uyumlu siyah deri diz boyu çizmeler giydi ve saçları aşağıda ve yandan ayrıldığı için görünümüne güneş gözlüğü ekledi.

Emma Watson
Emma, ​​​​Malibu gezisi sırasında. (RMBI/BENS / ARKA IZGARA)

İngiliz güzeli, bir noktada bir otoparkta araçların arasından geçerken makyajsız görünüyordu. Altın askılı siyah bir çanta ve açık pembe ve beyaz çizgili bir tote çanta ile aksesuarlandı. Ayrıca fotoğrafçılar tarafından gezinirken telefonunu tuttu.

Emma Watson
Gezi sırasında Emma’nın kıyafetine bir kez daha bakış. (RMBI/BENS / ARKA IZGARA)

Emma’nın son gezisi, Prada’nın Paradoxe parfümünün bir reklamında büyülendikten sadece birkaç ay sonra gerçekleşti. Pembe sıvı dolu cam şişeyle poz veren güzel, fotoğraflar üzerinde paylaşılanlar instagram Aralık ayında geri döndü ve çok daha kısa bir saç modeli gösterdi. Hayranları, göz alıcı yeni fotoğraflara hızla yanıt verdi ve birçoğu onu “güzel” olarak nitelendirdi.

Emma, ​​​​alışveriş gezileriyle veya koku reklamlarıyla büyülenmediğinde, yakın arkadaşı da dahil olmak üzere çeşitli projeler için manşetlere çıkıyor. Tom Feltonkitabı, Asanın Ötesinde: Bir Büyücü Yetiştirmenin Büyüsü ve KargaşasıMuhteşem yıldız, yayının girişini yazdı ve oyuncuyla olan bağının “en saf aşklardan biri” olduğunu kabul etti. Ayrıca “ruh eşi” olduklarını ve zamanla sevgili arkadaş olduklarını söyledi.

Emma, ​​​​kitapta, “İlk tanıştığımızda, onu bir köpek yavrusu gibi takip eden, onun ilgisini çekmek için çaresiz kalan, aylak ve muhtemelen oldukça sinir bozucu dokuz yaşında bir kızdım” diye yazdı. on yedi. “Ama bu kitapta çok güzel, güzel ve cömertçe yazdığı için arkadaşlığımız burada bitmedi. Çok şükür çiçek açtı ve dayandı.

“Tom gibi ben de insanlara bağımızın ve ilişkimizin doğasını açıklamakta her zaman mücadele ediyorum. Yirmi yılı aşkın bir süredir birbirimizi özel bir şekilde seviyoruz” diye devam etti. “Düşünebildiğim en saf aşklardan biri. Biz ruh eşiyiz ve her zaman birbirimizin arkasını kolladık. Her zaman olacağımızı biliyorum. Bunu düşünmek beni duygulandırıyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/25/emma-watson-shopping-leather-skirt-malibu-lunch-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir