Emma Watson, ‘Harry Potter’ın Başrol Oyuncusu Robbie Coltrane’i Anıyor – Hollywood Life


Harry Potter, Robbie Coltrane, Emma Watson, Daniel Radcliffe, Rupert Grint


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Emma Watson onun kaybının yasını tutuyor Harry Potter rol arkadaşı Robbie Coltrane72 yaşında vefat etti. 32 yaşındaki İngiliz aktris, büyülü filmlerin sekizinde de en çok sevilen dev Rubeus Hagrid’i oynamasıyla tanınan eski yardımcı yıldızına yürekten bir saygı duruşunda bulundu.

Beyaz bir kalp ve dua eden ellerle “Huzur içinde yat Robbie Coltrane” yazdı. “Robbie, şimdiye kadar sahip olduğum en eğlenceli amca gibiydi ama hepsinden önemlisi, bir çocuk ve bir yetişkin olarak bana karşı çok şefkatli ve şefkatliydi.

Devam etti, “Yeteneği o kadar muazzamdı ki, bir devi oynaması mantıklıydı – HERHANGİ bir alanı parlaklığıyla doldurabilirdi. Robbie, bir film setinde bana karşı olduğun kadar nazik olursam, söz veriyorum bunu senin adın ve hatıran için yapacağım. Size ne kadar taptığını ve hayran olduğunu bilin. Tatlılığını, takma adlarını, sıcaklığını, gülüşlerini ve sarılmalarını gerçekten özleyeceğim. Bizi bir aile yaptın. Bizim için öyle olduğunu bil.” Emma, ​​”Daha iyi bir Hagrid yoktu. Hermione olmayı bir zevk haline getirdin.”

Harry Potter, Robbie Coltrane, Emma Watson, Daniel Radcliffe, Rupert Grint
Robbie Coltrane, Emma Watson ile birlikte ‘Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nda rol alıyor. (Everett Koleksiyonu)

Emma neredeyse yanında Robbie ile büyümüştü. İlk filmi, 2011’leri yaparken tanıştığında henüz 10 yaşındaydı. Harry Potter ve Büyücünün Taşı. Son filme göre, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2, 10 yılı aşkın süredir birlikte çalışıyorlardı.

bu Küçük Kadınlar aktris onun anısına katıldı HP’ler lider adam, Daniel Radcliffe. “Robbie, tanıştığım en komik insanlardan biriydi ve sette çocuklar olarak bizi sürekli güldürürdü,” dedi. İsviçre Ordusu Adamı aktör anlattı Çeşitlilik Bir açıklamada.

Robbie’nin ruhuna değindi ve şunları ekledi: “Özellikle moralimizi yüksek tuttuğuna dair anılarım var. Azkaban tutsağı Hagrid’in kulübesinde saatlerce sağanak yağmurdan saklandığımızda ve o morali yüksek tutmak için hikayeler anlatıyor ve şakalar yapıyordu.” Daniel sözlerine şöyle devam etti: “Onunla tanışıp onunla çalıştığım için inanılmaz şanslı hissediyorum ve vefat ettiği için çok üzgünüm. İnanılmaz bir aktör ve sevimli bir adamdı.”

Richard Harris, Robbie Coltrane, Daniel Radcliffe, Emma Watson, 2001
Sol üstte Richard Harris ve sağ üstte Robbie Coltrane, genç ‘Harry Potter’ yıldızları Daniel Radcliffe, ortada, Rupert Grint, sol alt ve Emma Watson, sağ alt ile poz veriyor. İlk filmin vizyona girmesinden önce 16 Kasım 2001’di. (Adam Butler/AP/Shutterstock)

Robbie’nin 14 Ekim 2022’deki ölüm haberi, ilk olarak ajansı WME tarafından Hollywood Muhabiri. İskoçya’nın Larbert kentinde bir hastanede hayatını kaybetti. BBC.

30 Mart 1950’de İskoçya’da doğan Glasgow’lu yerli, resimlerle yapabildiğinde stand-up komedisine başlamadan önce sanat eğitimi aldı. Daha sonra dizilerde rol alarak televizyona çıktı. Flash Gordon, Blackadder, ve Ailede Tutun.

Robbie parçası oldu Harry Potter 2001’de Rubeus Hagrid olarak rol aldığı tarih Harry Potter ve Felsefe Taşı. Kısa filme ek olarak 8 filmin her birinde yer alacaktı. Hagrid’in Sihirli Yaratıkları Motosiklet Macerası.

Birçok kişi Robbie’yi Hagrid rolüyle hatırlayacak olsa da, aynı zamanda sevilen bir İngiliz çizgi roman oyuncusuydu. Diğer önemli rolleri arasında İngiliz suç dizileri vardı. kraker, 1993’ten 2006’ya kadar süren ve James Bond dünyasında iki resimlik bir sahne. Ayrıca 1993 yılında bir otobiyografi yazdı ve klasik bir 1951 Cadillac’ta Los Angeles’tan New York’a Amerika’daki yolculuğuyla ilgili bir dizide rol aldı. OBE olarak atandı. Kraliçe II. Elizabeth’in 2006 Yılbaşı listesi, dramaya yaptığı hizmetlerden dolayı.

Her şeyden çok Robbie, Hagrid rolüyle gurur duyuyordu. Onun mirası hakkında açılıyor Harry Potter 20. Yıl Dönümüne Özel, “Benim çocuklarımın nesli onları çocuklarına gösterecek. Onları 50 yıl sonra izliyor olabilirsin, kolay. Ben burada olmayacağım, ne yazık ki… Ama Hagrid olacak.”

Oyuncu eski eşinden kurtuldu Rhona Gemmel1999’dan 2003’e kadar evli, iki çocuğu ve kız kardeşi annie rae.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/emma-watson-robbie-coltrane-tribute/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir