Emma Watson, Anılarında O ve Tom Felton’un ‘Ruh Eşi’ Olduğunu Yazıyor – Hollywood Life


Emma Watson, Anılarında O ve Tom Felton'un 'Ruh Eşi' Olduğunu Yazıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Scott Myers/Shutterstock

“Bu kitapta okuyacağınız gibi, ilişkimiz iyi başlamadı” Emma Watson ile arkadaşlığı hakkında yazdı Tom Felton kitabının girişinde, Asanın Ötesinde: Bir Büyücü Yetiştirmenin Sihri ve Kargaşası (Grand Central Publishing’den 18 Ekim’de çıktı.) Açılışta, 32 yaşındaki Emma, ​​bu zorlu başlangıca rağmen, 35 yaşındaki Tom’la birlikte “ruh ikizi” ve sevgili arkadaşlar olacaklarını söyledi. Harry Potter filmler. Emma, ​​​​“İlk tanıştığımızda, onu bir köpek yavrusu gibi takip eden, dikkatini çekmeye çalışan, aylak ve muhtemelen oldukça sinir bozucu dokuz yaşında bir kızdım” diye yazıyor Emma. on yedi.

“Ama bu kitapta çok güzel, güzel ve cömertçe yazdığı için dostluğumuz burada bitmedi. Çok şükür çiçek açtı ve dayandı,” diye ekledi Watson. “Tom gibi ben de her zaman insanlara bağlantımızın ve ilişkimizin doğasını açıklamakta zorlanıyorum. Yirmi yıldan fazla bir süredir birbirimizi özel bir şekilde sevdik” diye devam etti. “Düşünebildiğim en saf aşklardan biri. Biz ruh ikiziyiz ve her zaman birbirimizin arkasını kolladık. Her zaman yapacağımızı biliyorum. Bunu düşünmek beni duygulandırıyor.”

Emma Watson, Anılarında O ve Tom Felton'un 'Ruh Eşi' Olduğunu Yazıyor – Hollywood Life
Emma ve Tom (Scott Myers/Shutterstock)

Bu bağlantıya rağmen, Tom ve Emma bu ilişkiyi asla o “saf” seviyenin ötesine taşımadılar. Tom anılarında şöyle yazıyor: “Belki de insanların duymak isteyebileceği şekilde olmasa da, Emma’ya karşı her zaman gizli bir sevgim vardı. “Bu, aramızda asla bir kıvılcım olmadığı anlamına gelmez. Kesinlikle var, sadece farklı zamanlarda.” Draco Malfoy’un arkasındaki aktör, bir romantizm hakkında “söylentilerin” onun 15 ve onun 12 yaşındayken başladığını ve “onu bu şekilde sevdiğimi inkar ettiğini ama gerçek farklıydı” dedi.

“O zamanki kız arkadaşım, aramızda konuşulmayan bir şey olduğunu hemen anladı. Tanıdık eski bir cümleyi kullandığımı hatırlıyorum, ‘Onu bir kız kardeş gibi seviyorum.’ Ama bundan daha fazlası vardı,” diye yazıyor Tom. İlişki üzerine düşündükten sonra, Emma’ya hiçbir zaman romantik olarak “aşık” olduğunu düşünmediğini, onu sevdiğini ve “ona asla başkasına açıklayamayacağım bir insan olarak hayran olduğunu” belirtiyor.

Emma Watson, Anılarında O ve Tom Felton'un 'Ruh Eşi' Olduğunu Yazıyor – Hollywood Life
Emma ve Tom (Bir Berlinli/BEI/Shutterstock)

Ocak 2022’de Emma, ​​Tom’la aralarındaki bağdan bahsetti. İngiliz Vogue, onun ve Tom’un “çoğu hafta konuştuğunu” söyleyerek. Ayrıca “tatlı” olduğunu söyledi. Çömlekçi hayranlar onu ve Tom’un arkadaşlığını takıntı haline getiriyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/emma-watson-tom-felton-memoir-relationship-soulmates/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir