Emma Roberts, ‘Scream Queens’ Yeniden Başlamaya Hazır Olduğunu Söyledi – Hollywood Life


Emma roberts


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Emma roberts31, karakteri Chanel Oberlin’i tekrar ziyaret etmeyi çok isterdi. Çığlık kraliçeleri. Aktris, dizinin yeniden başlatılmasında başrol oynadığını itiraf etti. Ryan Murphy2015’ten 2016’ya kadar süren – yaratılan dizi. “Her zaman Chanel’i ekrana geri getirmenin yollarını düşünüyorum” dedi. Bu gece eğlence bir video röportajında.

“Yeniden yükselmesine hazır olduğumu hissediyorum, ama bu bana bağlı değil,” diye devam etti. “Komik çünkü bu şov çok uzun zaman önceydi ve Instagram’ımda onu sevmek ve TikToks yapmak gibi şeyler olduğunu görüyorum ve bu beni gerçekten çok mutlu ediyor. zaman.”

Emma’ya ek olarak, Çığlık kraliçeleri dahil olmak üzere diğer etkileyici ünlü yüzlerin bir bolluğuna sahipti. Jamie Lee Curtis, Lea Michele, Keke Palmer, John Stamos, Billie Lourd, Kirstie Sokağı, Taylor lautner, Nick Jonasve Ariana Grande. İki sezon süren dizinin konusu, 20 yıllık bir cinayet gizemiyle bağlantılı bir seri katille uğraşan Emma’nın karakterinin liderliğindeki bir kız öğrenci yurdu hakkındaydı. Gösteri 2017’den beri iptal edilmiş olsa da, Ryan 2019’da bir Instagram gönderisinde onu ekrana geri getirebileceğini söylediğinde canlanma umutları gündeme geldi.

Emma roberts
Emma Roberts, ‘Scream Queens’de Chanel rolünde. (Everett Koleksiyonu)

Gönderide, kendisi, Emma, ​​Lea ve Billie’nin hikayeyi muhtemelen sınırlı bir dizi veya film olarak geri getirmeyi düşündüklerini açıkladı ve hayranların geri dönmesini başka kimlerin görmek istediğini sordu. O zamandan beri, yeniden başlatma planlarının ciddi olarak değerlendirilip değerlendirilmediği konusunda resmi bir açıklama yapılmadı, ancak eğer ve ne zaman yapılırsa, kimin kaldığı yerden devam etmek için orada olacağı açık.

“Yani, bak, bir Çığlık kraliçeleri 3. Sezon ve bence şimdi tam zamanı. Aslında buna evet veya hayırdan kimin sorumlu olduğunu bilmiyorum, ama evet, bunu gerçekleştirmeliyiz, ”dedi Emma ayrıca yakın zamanda Çizgi Roman.com. “İnsanların onu hala bu kadar çok sevmesinden çok mutluyum, dürüst olmak gerekirse, bunu yaparken çok eğlendik ve hala Cadılar Bayramı için Chanel Oberlin gibi giyinen kızları ve erkekleri görmek kalbimi ısıtıyor. Bu yüzden çok isterim, çok üzülürüm. ”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/14/emma-roberts-scream-queens-reboot-video-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir