Emma Roberts, Paris Moda Haftasında Cade Hudson ile El Ele Tuttu – Hollywood Life


Emma roberts


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Yayılmış Resimler / MEGA

Yapmak Emma roberts hayatında yeni bir erkek var mı? Ayrıldığı haberinden beş ay sonra Garrett Hedlund31 yaşındaki oyuncu Hollywood ajanıyla el ele görüntülendi. cade hudson. 34 yaşındaki Emma ve Cade, 23 Haziran Perşembe günü Paris Moda Haftası sırasında bir MontBlanc partisinden ayrıldılar. çok Avrupa şehrinin sokaklarında kol kola yürürken birlikte rahat ettiler.

Emma Roberts ve Cade Hudson
Emma Roberts & Cade Hudson 23 Haziran’da Paris Moda Haftası’nda (Fotoğraf: Yayılan Resimler / MEGA)

bu Çığlık kraliçeleri star siyah bir bluz ve omuzlarını örten siyah beyaz bir trençkot giymişti. Bir eliyle siyah bir debriyaj çantasını tuttu ve diğer elini yakışıklı sevgilisini tutmak için kullandı. Emma ayrıca bir çift siyah topuklu ayakkabı giydi. gibi süper yıldızlarla çalışmış olan Cade, Britney Spears, ciarave Heidi Klumbeyaz düğmeli ve uyumlu spor ayakkabılı siyah bir takım elbise giymiş.

Emma daha önce Cade ile birlikte görülmüştü. Paris HiltonKasım 2021’de yıldızlarla dolu düğünü. Amerikan korku hikayesi aktris ve 37 yaşındaki Garrett, üç yıllık flörtün ardından ayrılmışlardı. Emma, ​​​​şimdi Cade ile çıkıp çıkmadığını henüz doğrulamadı, ama kesinlikle öyle görünüyor.

Cade Hudson ve Emma Roberts
Emma Roberts & Cade Hudson 23 Haziran’da Paris Moda Haftası’nda (Fotoğraf: Yayılan Resimler / MEGA)

Emma ve Garett’in ayrılması, özellikle çiftin 1 yaşında bir oğlu olduğu için hayranlarını şok etti. Rodos. “Üzücü ve eş-ebeveyn olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Zor oldu” dedi bir içeriden İNSANLAR Ocak 2022’de. Ayrılık haberinin çıkmasından kısa bir süre sonra, iddiaya göre halkta sarhoş olduğu iddiasıyla Tennessee’de gözaltına alınan Garrett üzerinde bölünmenin büyük bir etkisi olduğu ortaya çıktı. Daha sonra serbest bırakılsa da, bu Garrett’ın çok fazla içkili olduğu bildirilen ilk fırçası değil; daha önce aldığı DUI Ocak 2020’de, kafa kafaya bir kazadan sonra.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/emma-roberts-holds-hands-cade-hudson-paris-fashion-week-photos/

Yorum yapın

SMM Panel