Emma Roberts Kıyafetinin Arkasını Açarak Gardırop Arızası Yaşıyor – Hollywood Life


Emma Roberts Kıyafetinin Arkasını Açarak Gardırop Arızası Yaşıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Laurent VU/SIPA/Shutterstock

Emma roberts31 yaşındaki son videosunda konu moda olduğunda her şeyin kolay olmadığını kanıtladı! Oyuncu, bir aracın arkasına bindiğinde ve otururken kıyafetinin arkasını açtığında gardırop arızası yaşadı. Olay, Dolce & Gabbana şovundan sonra meydana geldi ve güzellik, her yerinde çiçek detayları olan açık pembe şeffaf kolsuz bir üst giyiyordu ve buna uygun bir payetli etek giyiyordu.

Klipte kameranın arkasındaki biri araçta başarılı olup olmadığını sormadan önce Emma’nın “Yike,” dediği duyuldu. Daha sonra oturmaya giderken küçük bir çığlık attı ve “Oh! Aslında arkadan vurdum.” Geniş gözleri, aksiliği beklemediğini kanıtladı, ancak yazının başlığında durumu hafife aldı.

“Hiçbir zaman göründüğü kadar çekici değil” diye yazdı. Hayranları, destekleyici ve komik yorumlarla yanıt vermekte gecikmedi. “Harikasın. Seni seviyorum!” bir hayran haykırdı, diğeri ona “çok iyi” göründüğünü söyledi. Üçüncüsü, “Bu modayı seviyorum” yazdı ve dördüncüsü “her zaman çok güzel” olduğunu paylaştı.

Emma roberts
Emma Roberts önceki bir etkinlikte. (Laurent VU/SIPA/Shutterstock)

Emma’nın gardırop arızasından önce, Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafta modaya uygun pembe ve siyah desenli bikinisiyle manşetlere çıktı. Enstantane fotoğrafta 990 dolara mal olduğu tahmin edilen Dolce & Gabbana’dan bir hasır çanta da tutuyordu ve kameraya gülümserken elinde bir kadeh şarap gibi görünen bir şey tutuyordu. Saçları geriye atıldığında güneş gözlüğü takmış ve kırmızı tırnaklarını sallamıştı.

Arkadaşını ve stilisti etiketledi İngiliz Elkin şampanya ve pembe kalp emojileri eklendi. Ayrıca, bununla ne demek istediği açık olmasa da, “hemen durdurun” yazdı. En son videosunda olduğu gibi, hayranlar yorumlar bölümünde sarışın güzele iltifat etmeye hevesliydi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/emma-roberts-wardrobe-malfunction-popped-back-dolce-show-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir