Emma Hernan, ‘Selling Sunset’ 6. Sezon Çekimlerinden Bahsediyor (Röportaj) – Hollywood Life


Emma Hernan


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Getty

Emma Hernan gerçekten her şeyi yapıyor ve Louboutin’in her adımında harika görünüyor! bu günbatımı satış yıldız konuştu HollywoodYaşam 15 Ekim 2022’de NYC Create & Cultivate Small Business Summit’te konuşurken ÖZEL bir röportajda. günbatımı satışHL EXCLUSIVELY’ye bu sonbahar sete geri dönmek için “çok heyecanlı” olduğunu söyledi. “Artık diğer kızlarla güçlü, gerçek ilişkilerim var – onlar benim ailem gibiler. cehennem [Stause] Açıkçası benim en iyi arkadaşım, bu yüzden şimdi çekim yapmak daha da eğlenceli çünkü bu sadece ikinci bir doğa gibi, ”diye açıkladı Emma. “Çekim yapmaya başlamak ve devam etmekte olduğum yeni gayrimenkul ve ticari girişimler hakkında konuşmak için can atıyordum.”

Emma Hernan, 'Selling Sunset' 6. Sezon Çekimlerinden Bahsediyor (Röportaj) – Hollywood Life
Emma Hernan, NYC’deki Create & Cultivate Small Business Zirvesi’nde konuşuyor. (Getty)

Oppenheim Group menajeri aynı zamanda yüksek moda hayranlarının 6. sezonda kendisinden bekleyebilecekleri ile dalga geçti! “Moda asla hayal kırıklığına uğratmaz Günbatımı satıyor. Ama bu sezon kesinlikle her zamankinden daha iyi. Bence bu sezon geçen sezon göremediğiniz daha fazlasını göreceksiniz – çok fazla şey veremem ama bu sezondan önce hiç yapmadığımız şeyleri yapacağız!” Emma alay etti.

yıldız katıldı jaclyn johnson & Katie Spies’ Bir kadın girişimci olarak deneyimlerini tartışmak ve başkalarına ilham vermek için NYC’de Küçük İşletme Zirvesi Oluşturun ve Geliştirin. genç kadınların da aynı şeyi yapması, bir yandan da başarıyı nasıl bulduğuna dair önemli soruları yanıtlıyor. Emma kendi işini kurmak isteyen kadınlara “Bir an önce başlayın” diye tavsiyede bulundu. “Yapabileceklerinizin sınırı yok. Kadınlar kafalarına koydukları her şeyi ve her şeyi yapabilirler.”

Emma Hernan, 'Selling Sunset' 6. Sezon Çekimlerinden Bahsediyor (Röportaj) – Hollywood Life
Emma Hernan ‘Selling Sunset’ filminde. (Netflix)

Kendi kariyerinde, erkek egemen bir sektörde sayıca fazla veya saygısız hissettiği durumlarla karşılaştığını itiraf etti ve kadınlara kendilerini bu durumda bulurlarsa “odaklanmayın, daha çok çalışın ve herkesin yanıldığını kanıtlayın” dedi. Hayranların favorisi olmanın yanı sıra günbatımı satışve Oppenheim Group için milyonlarca dolarlık evler satan Emma, ​​aynı zamanda lezzetli Bitki Tabanlı Mini Empanada’larının satışını denetleyen kendi EmmaLeigh & Co’nun CEO’su.

Her şeyi dengelemeye gelince, Emma bunun “kolay bir iş olmadığını” kabul etti. “Özellikle çok çalıştığınız ve farklı kariyerlere sahip olduğunuz zamanlarda kendinize zaman ayırmanın kesinlikle önemli olduğuna inanın. Gayrimenkul işindeyim, yatırım yapıyorum ve bir gıda şirketim var – ister köpeğimi gezdirmek için iş günümden 15 dakika ayırmak isterse kendime bir hafta sonu geçirmek olsun, bu kişisel zaman önemlidir” dedi. “Yapmazsam, iş verimliliğimin düştüğünü söyleyebilirim. Kendinize zaman ayırmanız ve önemli olan şeylere odaklanmanız önemlidir.”

Emma Hernan, 'Selling Sunset' 6. Sezon Çekimlerinden Bahsediyor (Röportaj) – Hollywood Life
Emma Hernan, New York’taki Create & Cultivate Small Business Zirvesinde. (Getty)

Create & Cultivate Small Business Zirvesi’nde Emma’nın ilham verici konuşması açılış konuşmasının yanındaydı.r Ty HaneyOutdoor Voices’ın Eski Kurucusu ve CEO’su ve Try Your Best’in Kurucusu ve CEO’su, Cyndi RamirezChillhouse’un Kurucusu ve CEO’su ve Tiffany Sorya, Novel Education Group’un Kurucusu ve CEO’su, her kurucunun işini kurmak için atması gereken taktik adımlar hakkında. Medya şirketi, girişimci öğrenme, problem çözme ve iş dünyasının en parlak kadın beyinlerinden bağlantı kurma ile dolu bir güne ev sahipliği yaptı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/emma-hernan-filming-selling-sunset-season-6-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir