Emma Heming Willis Beyin Sağlığı Hakkında Konuşmak İstiyor


arkadaş ile takım Helen Christonibaşlattılar Sağlık Zamanı Yaratınkadınlar için bilim destekli bir takviye markası (ilk lansmanları, hem beyin sağlığı hem de doğum öncesi sağlık için içecek tozlarının yanı sıra doğum öncesi ve çoklu vitaminleri içerir) ve tam ismine bir mesaj yerleştirilmiştir.

Christoni, E!’ye amacın “kadınları zaman ayırmaya gerçekten teşvik etmek” olduğunu açıkladı. Bunun beyin sağlıklarını değerlendirmek için birkaç dakika ayırmak, yürüyüşe çıkmak veya sadece zihinsel sağlıklarını kontrol etmek anlamına gelip gelmeyeceği onlara kalmış.

Hevesli ultramaratoncu ve iki çocuk annesi, kişisel bakım fikrinin büyük ölçüde güzellik rejimlerine ve spa ziyaretlerine indirgendiğini belirtmesine rağmen, “zaman kazanmak bir eylemdir” dedi. “‘Başarmak istediğim şeyi başarmak için günümde nasıl zaman yaratacağım?” Sağlık tek parça, ister yoga olsun, ister en iyi arkadaşlarınızı aramak, yemek hazırlığı olsun. Kendiniz ve sevdikleriniz için en iyi benliğiniz olabilmeniz için gerçekten zaman ayırmayı planlıyor. Bu gerçekten bir hareketin özü.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374658/emma-heming-willis-wants-to-talk-about-brain-health?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir