Emma Heming Kızlarıyla Sahilde Siyah Mayoyu Taşladı: Video – Hollywood Life


Emma Heming'in çocukları


Galeriyi görüntüle

Emma Heming kızlarıyla güneşte biraz eğleniyor! 44 yaşındaki İngiliz model ve oyuncu, onunla tropikal sulara benzeyen bir yerde geçirdiği bir tatilin derleme videosunu paylaştı ve bruce willis‘ kızlar, 10 yaşında Mabel ve 8 yaşındaki Evelyn. Emma, ​​gönderiye “Güneşli bir ruh halindeyiz” yazdı. Ayarlanan video Harry Stilleri‘ hit şarkı “As It Was”, Mabel’in kendisi ve ailesinin pitoresk kaçış noktasına bir motorbot sürdüğü kısa bir kliple başladı. Montaj daha sonra Emma ve kızlarının sığ sularda ve bir havuzda sıçrayan çeşitli kliplerini ekti.

Bir noktada Emma dizlerinin üzerine çöktü ve hem Mabel hem de Evelyn ile poz verdi. bu kırmızı 2 aktris siyah bir tek parça salladı ve siyah güneş gözlüğü ve altın bir kolye ile aksesuarlandırdı. Evelyn, üzerinde gökkuşağı deseni bulunan mavi tek parça halinde kameradan uzağa baktı. Bu arada Mabel, hem üstte hem de altta fırfırlar bulunan batik, tek omuzlu bir bikini içinde çok sevimli görünüyordu. Arsızca kameraya dilini çıkardı.

Videonun başka bir bölümünde Emma ve Evelyn muhteşem bir kumsalda otururken hindistancevizlerini yudumlarken görülüyor. Evelyn aynı batik bikiniyi ve ona uygun batik bir şapka giydi. Emma tığ kaplı yeşil bir tek parça ve taba rengi bir kova şapka taktı. Videodaki diğer görüntülerde sevimli çocukların havuzdan atlayıp başka bir tekneye bindikleri ve Emma’nın çok renkli tek parça mayoyla sığ sularda sıçradığı görülüyor.

Emma, ​​Mabel ve Evelyn için kesinlikle eğlenceli bir yaz olacak gibi görünüyor ve teknik olarak sezon daha başlamadı bile! Mayıs’ta Emma, ​​Evelyn’in Disneyland’de birinden sarılmaya çalışırken çekilmiş bir videosunu paylaştı. Yıldız Savaşları‘Cewbacca. Başarısız bir denemeden sonra, birkaç saat sonra tüylü karaktere nihayet sarılmaya başladığı bir klibi paylaştı. Emma, ​​Evelyn’in 8. doğum gününü kutlamak için iki kızını da 7 Mayıs’ta Dünyanın En Mutlu Yeri’ne getirdi. “14 saat… 27.000 adım… 14 mil PURE doğum günü eğlencesi! Ama kim sayıyor,” diye yazdı Emma yanında İleti.

67 yaşındaki Bruce, neşe dolu gezilerin hiçbirinde görülmedi. Oyuncu Mart ayında, konuşma ve bilişsel işlevleri etkileyen bir bozukluk olan afazinin semptomlarının kötüleşmesi nedeniyle oyunculuk kariyerinden uzaklaşacağını duyurdu. Bruce’un aile üyeleri, sosyal medya hesaplarında ortak bir bildiride, “Bruce’un muhteşem destekçilerine, bir aile olarak, sevgili Bruce’un bazı sağlık sorunları yaşadığını ve yakın zamanda bilişsel yeteneklerini etkileyen afazi teşhisi konduğunu paylaşmak istedik” dedi. 30 Mart’taki medya sayfalarında. “Bunun bir sonucu olarak ve çok fazla dikkate alarak Bruce, kendisi için çok şey ifade eden kariyerden uzaklaşıyor. Bu, ailemiz için gerçekten zorlu bir zaman ve devam eden sevginiz, şefkatiniz ve desteğiniz için çok minnettarız. Güçlü bir aile birimi olarak bu süreçten geçiyoruz ve hayranlarını da dahil etmek istedik çünkü sizin ona yaptığınız gibi onun da sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bruce’un her zaman dediği gibi, ‘Yaşasın’ ve birlikte tam da bunu yapmayı planlıyoruz.”

31 Mart’ta Emma, ​​Bruce’un hayranlarıyla başka bir mesaj paylaştı. Instagram Hikayesine “Sevginiz, desteğiniz, şefkatiniz, dualarınız gerçekten yardımcı oluyor” diye yazdı. “Müteşekkirim. Kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/emma-heming-black-swimsuit-beach-daughters-video/

Yorum yapın

SMM Panel