Emma Corrin Bir Kızla İlk Buluşmalarını Hatırlıyor ve Cinselliği Tartışıyor


Emma’nın karşılaştığı zorluklar ne olursa olsun, ailelerinin bugüne kadar seçtikleri kişiyi desteklediğini biliyorlar.

“Bir kızla çıkmaya başladım ve anneme söyledim ve sonra küçük kardeşim bana ‘Hey, hoşgeldin demek istedim, çünkü uzun zamandır bi’yim’ diyerek bana DM attı” dedi. erkek kardeşinin yaş grubunda cinsiyet akışkanlığı konusunda “çok daha soğukkanlı”.

Instagram’da bir topluluk oluşturmak da Pennyworth yıldız. “Eğer bir platformunuz varsa ve onu kullanabiliyorsanız,” diye açıkladılar, “bu çok önemli ve bu sayede inanılmaz insanlarla tanıştım.”

Aslında, Emma geçen Ağustos’ta kimliklerini açmak için Instagram’a gitti ve ITV News Granada sunucusuyla yaptıkları röportajın Hikayelerinde bir klip paylaştı. Victoria Grimes. O sırada Emma, ​​televizyona çıkmanın “korkutucu” olduğunu, ancak bunu yapmanın kendileri için de önemli olduğunu çünkü “görünürlük anahtar” olduğunu belirtti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337049/emma-corrin-recalls-first-date-with-a-girl-while-discussing-sexuality-and-gender-identity?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir