Emma Chamberlain, Lancôme’un Yeni Küresel Elçisi


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

O bir ikon, bir efsane ve o an. O, Lancôme’un yeni Küresel Elçisi. o Emma Chamberlainelbette.

Etkileyici, ultra havalı lezzet yaratıcısı ve Chamberlain Coffee girişimcisi, karizmatik kişiliğini ve benzersiz yeteneğini Lancôme ailesine getirerek dünyayı ele geçirmeye devam ediyor. Daha önce Cartier ve Louis Vuitton gibi moda markalarıyla ortaklık kuran Emma, ​​Lancôme’un yeni Global Elçisi olarak büyük güzellik çıkışını yapıyor. Emma, ​​göreve başlama törenini başlatmak için “Fransızca Güzelliği Nasıl Söylersiniz?” adlı dört bölümlük bir web dizisinde rol alıyor. hangisi YouTube’da izleyebilirsiniz. İlk taksitte Emma, ​​Lancôme ofisini ziyaret ediyor, bazı güzellik ürünleriyle oynuyor, Lancôme’un Uluslararası Bilimsel Direktörü Dr. Annie Black ile nemlendirme ve cilt bakımı hakkında her şeyi konuşuyor ve “çok daha eğlenceli şeyler” için bizi izlemeye devam etmemizi söylüyor.

Emma geçenlerde Lancôme’un en iyi güzellik seçimlerinden bazılarını paylaştı. E!, Diğer olmazsa olmaz Lancôme güzellik ve cilt bakım ürünleriyle birlikte aşağıdan alışveriş yapabilirsiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361242/emma-chamberlain-is-lancome-s-new-global-ambassador?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir