Emma Chamberlain kimdir? Sosyal Medya Yıldızı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Emma Chamberlain Met Gala 2022


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Emma Chamberlain, 2018’de YouTube’da ün kazanan bir internet sansasyonudur.
  • Emma’nın artık kendi podcast’i, bir kahve şirketi var ve en sıcak defilelerde görülebilir
  • Ayrıca röportaj alanına da girdi ve üç yıl üst üste Met Gala kırmızı halı muhabiri oldu.

2023 Met Gala neredeyse geldi, bu da tasarımcıların Metropolitan Sanat Müzesi’nin merdivenlerinden çıkarken Hollywood’un A-lister’larının giyeceği abartılı tasarımlarına son rötuşlarını bitirdiği anlamına geliyor. rağbetbaş editörü Anna Wintour ve eşbaşkanları Penelope Cruz, Michaela Coel, Roger FedererVe Dua Lipa Sorunsuz bir etkinlik sağlamakla meşguller ve kırmızı halı muhabirleri sorularını hazırlıyor. Bu yıl içerik oluşturucu ve iş kadını Emma Chamberlain yılın moda etkinliğinde konuklarla röportaj yapmak üzere bir kez daha özel muhabir olarak davet edildi.

2022’de “First Class” rapçisine iç açıcı tepkisi viral oldu. Jack Harlow Met Gala öncesi kırmızı halıda yaptıkları sohbetten sonra ona onu sevdiğini söylemek. Ona tatlı bir şekilde “Seni seviyorum” dedikten sonra, Emma bir ritmi atlamadı ve hemen karşılık verdi. Daha sonra uzaklaştı ve aşağıda görüldüğü gibi az önce ne olduğunu anladıktan sonra komik bir surat yaptı.

@theeguacqueen

İkisine de bağırıyorum 😂 @Jack Harlow & kızım #emmachamberlain (bu arada röportajları kim ÖLDÜRDÜ) 👏🏼🎉 #metgala2022

♬ orijinal ses – randysblacklabel

Emma yıllardır sosyal medya oyununun içinde olmasına rağmen, yıllar boyunca en iyi moda markalarından bazılarıyla çalışarak ve bir kahve markasını piyasaya sürerek hayran kitlesinden para kazandıktan sonra ününü kendi başına bir ünlü olacak şekilde yükseltti. 2023’ün Met Gala özel muhabiri Emma Chamberlain hakkında beş şey öğrenmek için okumaya devam edin.

Emma Chamberlain Met Gala 2022
Emma Chamberlain 2022 Met Gala’da poz veriyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Emma Chamberlain, 2018’de YouTube Sansasyonu Oldu

22 Mayıs 2001’de doğan Emma Chamberlain, hayatını vlog’lamaya ve YouTube’da dünyayla paylaşmaya başladıktan sonra ün kazandı. Emma tek çocuk olarak San Bruno, Kaliforniya’da büyüdü ve 2019’da bir sohbet sırasında “diğer insanlarla bağlantı kurmak ve neler yaptıklarını görmek için” sık sık YouTube videoları izlediğini söyledi. New York Times. “Ve garip bir şekilde, havalı arkadaşlarım varmış gibi hissettim ve belki de hayran olduğum insanlardı” diye ekledi.

Lise ikinci sınıfın sonunda, bir Youtube kanalı o ve babasından sonra, michael john chamberlain, akranlarıyla bağlantı kuramıyormuş gibi hissettiği hakkında bir konuşma yaptı. Sadece iki yılda 8 milyon takipçiye ulaştı. Süper hızlı yakınlaştırmalar, duraklamalar ve ekranda eğlenceli metinler içeren eğlenceli düzenleme tarzıyla tanındı.

“YouTube videoları yapmaya ilk başladığımda, benim yaşımdaki kızlar için makyaj ve kıyafet odaklı ve çok bozulmamış bir şekilde üretilmiş olan zamanın tarzını taklit ettiğimi hatırlıyorum.” rağbet Ağustos 2022’de. “Bu içeriği tüketmeyi çok sevdim. Ama şu an olduğum yerde bu aydınlanma yaşadım, bunu neden yapıyorum? Zaten orada olanı taklit etmeye gerek yok. Peki YouTube’da neye ihtiyacım var? Ne izlemem gerekiyor?”

28 Nisan 2023 itibariyle yaklaşık 12 milyon abonesi bulunmaktadır.

Emma İnternetin ‘Tehlikeli’ Olduğunu Düşünüyor

İçerik oluşturmak için 16 yaşında okulu bırakmasına ve YouTube videolarından kazandığı para sayesinde 18 yaşında ilk evini satın alabilmesine rağmen, Emma interneti bir pozitif nehir olarak görmüyor. “Herhangi bir anda herkes için inanılmaz derecede erişilebilirsin. Tehlikeli” dedi Yuvarlanan kaya Nisan 2023’te sosyal medyadaki şöhreti. “Ve her şey bir bakıma küresel ölçekte.”

Emma ayrıca, YouTube’un bir zamanlar depresyonunun geçmesine yardım etmesine rağmen, sonunda onu tetiklemeye başladığını söyledi. “’Ah, kahretsin, bu sıkıcı olmaya başladı’ gibi hissetmeye başlıyorsunuz. Bundan sıkıldım. Diğer herkes bundan sıkılıyor’” diye itiraf etti.

Hatta 2021’de, kariyerinin ilerlediği noktayı düşünmek için YouTube’a haftalarca ara verdi. “Düşünmek için birkaç hafta daha izin almak…” o yazdı Ağustos 2021’de sosyal medyada. “Gerektiğinde ara verme konusunda kendi tavsiyeme uymam gerekiyor. yine de bu olumsuz bir şey değil, nasıl gelişebileceğim ve beni gerçekten heyecanlandıran şeyler yapabileceğim hakkında çok düşünüyorum. “Uzun zamandır kendime bunun ne anlama geldiğini sormak için geri adım atmadım. Seni seviyorum ve takdir ediyorum ve yakında görüşürüz.

Emma Tam Teşekküllü Bir İş Kadınıdır

Sosyal medya fenomeni olduğu ilk günlerde, Emma Hollister gibi markalarla eşleşti, ancak o zamandan beri en seçkin markalardan bazılarıyla çalışmaya başladı: Louis Vuitton, Cartier, lancome, ve dahası. 2019’da Zaman dergisi onu arasına aldı “İnternetteki En Etkili 25 Kişi” liste ve o için kesim yaptı Forbes’2021’de 30 Under 30″ listesi. Emma erişimini etkisini artırmak için kullandı ve 2020’de kahve şirketi Chamberlain Coffee’yi kurdu.

ÖZEL bir röportaj sırasında HollywoodLife Emma o zamanlar kahve şirketini “tutku projesi” ve “rüya” olarak adlandırmıştı. “Kahve içmeye başladığımdan ve benim için bir tür kaçış olarak kafelere gitmeye başladığımdan beri, bu benim için bir hayaldi. İster barista olun ister bu olsun, her zaman kahve ile bir şeyler yapmak istemişimdir, bu benim için 10 kat daha havalı.

Emma Chamberlain Met Gala 2021
Emma Chamberlain 2021 Met Gala’da poz veriyor (Fotoğraf: Shutterstock)

“Her şeyi anlamlandıran böyle anlar… kariyerimde çok farklı unsurlar var ve yaptığım diğer şeyler sayesinde bu rüyayı benim için gerçekleştirebilmek — gerçekten o kadar harika ki bunu yapabilirim. hepsinin birlikte çalışmasını sağlayın,” diye devam etti.

Emma, ​​2022’de Spotify ile çok yıllık özel bir podcast anlaşması imzaladı. “Emma Chamberlain’e Her Şey Gider”2020’de piyasaya sürüldü, ancak 2023’ün başlarında yalnızca ses akışı hizmetinde oynamaya başladı.

“Her yerde çok ama genel olarak bir internet insanı olduğumu söyleyebilirim, genel olarak bir kahve şirketi sahibiyim, bir podcast yayıncısıyım, bir YouTuber’ım ve hayatımla ilgili her şeyi internette paylaşıyorum. Bu temelde benim, ”dedi Emma V Dergisi 2021’de kendini tarif etmesi istendiğinde. Haklısın!

Emma Büyüyünceye Kadar “Kişisel Bir Stile” Sahip Olmadı

Emma’nın en sıcak pistleri izlerken ve en üst düzey markaların bazı kıyafetlerini giyerken bulunabileceğini göz önünde bulundurarak, Emma, ​​​​onlu yaşlarının sonlarında ve 20’li yaşların başında olana kadar kendi kişisel stil anlayışını geliştirmediğini itiraf etti. “Kıyafetleri her zaman sevmişimdir! [Growing up]Annemle alışverişe bayılırdım ve bu benim en sevdiğim şeydi ve muhtemelen 15 ya da 16 yaşımdayken tasarruflu alışverişe başladım ve [getting that] Daha çok yaratıcı bir şeyin olduğu hazine avcılığı duygusu,” dedi. v.

“Büyürken modayı ne kadar sevsem de, benim için tamamen kafamda geliştirilmiş bir şey değildi. Daha gençken mutlaka kendi bireysel tarzım yoktu” diye devam etti. “Moda hayatımda kesinlikle bazı kötü aşamalar yaşadım. BEN [wasn’t] giysilere şu an yaptığım gibi bakıyorum ama her zaman altında yatan bir takdir olmuştur. Kariyerim boyunca pek çok şeye maruz kaldığım için çok fazla evrim geçirmiş olsam da, aynı zamanda daha da yaşlandım ve çok daha sofistike oldum. Louis Vuitton ile çalışmak, moda evleri ve genel olarak tasarımcılara karşı daha derin bir anlayış ve takdir sahibi olmamı sağladı.”

Emma Sürekli Öğreniyor

not ettiği gibi v röportaj, Emma yeni fikirleri ve bilgileri kucaklıyor. Aslında, o söyledi ezilebilir Nisan 2023’te, sürekli olarak elinden geldiğince yeni bilgiler emdiğini söylüyor. “Sanırım öğrendiğim bir numaralı şey [over the last year] kimsenin her şeyi bilmemesidir. Girişimci olmak söz konusu olduğunda mükemmel niteliklere sahip olmak diye bir şey yoktur” dedi. “Her zaman öğrenecek daha çok şey vardır ve her şeyi öğrendiğini düşündüğün an, işlerin ters gittiği andır.”

bu rağbet kapak kızı ayrıca risk almanın ve kalbiyle liderlik etmenin yeni iş girişimleri söz konusu olduğunda gidilecek en iyi yol olduğunu kendisine hatırlattığını söyledi. “‘Bu ürünü piyasaya sürmek pek iyi sonuç vermeyebilir, çünkü veriler böyle söylüyor’ gibi biraz alışılmışın dışına çıksa bile, endişem her zaman bana doğru gelen şeyi yapmak olmuştur” diye açıkladı. ” ‘Umurumda değil çünkü bunu yapmak istiyorum, bu üründen zevk alıyorum’ diyebilirim. Beş kişinin alması umurumda değil. Eğer onu seviyorlarsa ve kendilerini iyi hissettiriyorsa ve bu onların rutininin bir parçasıysa ve onlar için özelse, benim için önemli olan tek şey bu.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-emma-chamberlain-5087176/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir