Emma Caulfield Agatha ile dalga geçiyor: Coven of Chaos Spin-Off


Ufukta kaos var.

Merakla beklenen WandaVision kopup fırlamak Agatha: Kaos Meclisibaşrolde Kathryn Hahn Agatha rolünü yeniden canlandıran başka bir yıldıza göre, yapım aşamasının zirvesinde.

“Gelecek hafta teçhizatım var” Emma CaulfieldDottie rolünü tekrarlayan Agatha: Kaos Meclisi, münhasıran anlattı E! 9 Kasım’da Feeding America’yı Onurlandıran BoxLunch Gala’sından haberler “Ne yaptığımı ve nasıl olduğumu görmek benim için gerçekten büyük bir sürpriz olacak. Hiçbir şey bilmiyorum. Harika bir sürpriz. Görmek için sabırsızlanıyorum. “

Caulfield, “gelecek ay” çekimlerine başlayacağını ve yan ürünün Dottie için ne anlama gelebileceği konusunda büyük umutları olduğunu söyledi.

“Sanırım muhtemelen kişisel hayatını biraz geliştirebilir,” dedi. “Ne olduğumu bilmiyorum. Belki de harikayımdır.”

hakkında belirli ayrıntılar iken Agatha: Kaos Meclisi Marvel kilidi ve anahtarı altında kalmaya devam eden Caulfield, hem Hahn hem de WandaVision yapımcı Jac Schaeffer.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354207/lessigreaterwandavisionlessigreater-s-emma-caulfield-teases-what-to-expect-from-lessigreateragatha:-coven-of-chaoslessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir