Eminem’in Kızı Hailie, Kendisiyle İlgili Sorulardan “Rahatsız Edilirdi”


Eminem’in Kızı, Onun 1 Numaralı Stan’i Olduğunu Kanıtladı

Eminemkızı babasının ününde kendini kaybetmek istemiyor.

Hailie Yeşim kısa süre önce podcast’inin “Bana Her Şeyi Sor” bölümüne ev sahipliği yaptı, ancak bu, yapması gerektiği anlamına gelmez. sadece ünlü rapçi sorulacak. “Slim Shady” sanatçısı hakkında aldığı sorulara değinen Hailie, sadece babası hakkında sorular almanın nasıl bir his olduğunu anlattı.

“Babam hakkında soru sorulması beni rahatsız ediyor mu?” Hailie ona dedi ki Sadece Biraz Gölgeli podcast 16 Eylül. “Çünkü babamla ilgili birçok soru vardı.”

Söylediği gibi, “Bunu söylemenin en iyi yolu evet ve hayır… Dürüst olmak gerekirse, bir noktaya kadar. Açıkçası bunu bekliyorum. Ve insanların neden gerçekten merak ettiklerini anlayabildiğim bazı şeyler var, herkesin olacağı gibi, spot ışığında yarım büyüdüm.”

Ancak, halkın gözünde büyürken olması gereken bir denge olduğunu söyledi ve “O noktayı geçtikten sonra ben de ‘ben de bir insanım’ diyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347000/eminem-s-daughter-hailie-explains-why-she-used-to-be-bothered-when-asked-about-their-relationship?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir