Eminem’in Kızı Hailie Jade’in Yüzüğünün Bu Yakın Çekiminde Kendinizi Kaybedin


Bir kareyi yakından görme fırsatınız veya tek bir fotoğrafınız olsaydı, Eminemkızı Hailie Yeşim‘nin nişan yüzüğünü kontrol eder miydiniz yoksa o anın kayıp gitmesine izin verir miydiniz?

27 yaşındaki kısa süre önce hayranlarına bu şansı verdi ve Instagram takipçilerine 8 Şubat’ta elmas maytapına bir kez daha bakmalarını sağladı.

Parmağına takmak için acele eden bir klibin yanında yazdığı gibi, “İlk kez onsuz uyuduktan sonra bu sabah yüzüğümü takmak için düzensizce koşuyorum.”

Yüzük, altın bir bant üzerine ayarlanmış oval kesimli bir pırlanta tek taşa sahip gibi görünüyor. Hayranlar, Hailie’nin uzun süredir aşkıyla nişanlandığını açıkladıktan sonra ilk olarak sersemleticiye bir göz attı. Evan McClintock.

“Rahat bir hafta sonu özeti…” podcast sunucusu, güller ve şampanya ile bir çatıda gerçekleşmiş gibi görünen evlilik teklifinden fotoğrafların yer aldığı 6 Şubat tarihli bir gönderiye altyazı ekledi. “2.4.23 Seni seviyorum @evanmcclintock11.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364378/lose-yourself-in-this-close-up-shot-of-eminem-s-daughter-hailie-jade's-engagement-ring?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir