Eminem’in Eski Dublörü Ryan Shepard 40 Yaşında Öldü


Eminem benzerliğini kaybetmiştir.

ryan shepardUzun yıllar rapçinin dublörü ve dublörü olarak çalışan, 31 Ocak’ta öldü Washington’daki Kennewick Polis Departmanına göre, ona bir kamyon çarptıktan sonra. 40 yaşındaydı.

Ölümcül olay, Shepard’ın yola çıktığı ve güneye giden bir aracın çarptığı T şeklindeki bir kavşağın yakınında meydana geldi. polis haber bülteni Facebook’ta paylaştı. Shepard, aldığı yaralardan öldüğü yerel bir hastaneye nakledildi.

Polis, kamyon sürücüsünün kaza anında olay yerinde kaldığını ve herhangi bir sağlık durumunun bozulmadığını bildirdi. Soruşturma sürüyor.

İlk zamanlarda, Shepard, Eminem’in vücut dublörü olarak birden fazla yapımda görev yaptı. D12‘in müzik videosu “Purple Hills” için ve sunucunun süper kahramanı ikinci kişiliği Rap Boy olarak 2002 MTV Film Ödülleri performansında. Shepard ayrıca Eminem’in Öfke Yönetimi Turunun Kuzey Amerika, Avrupa ve Japonya ayaklarında dublör olarak çalıştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364876/eminem-s-former-stunt-double-ryan-shepard-dead-at-40-after-being-hit-by-a-truck?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir