Eminem Nadir Röportaj Sırasında Müziğinde Terapi Bulduğunu Anlattı


Eminem’in Kızı, Onun 1 Numaralı Stan’i Olduğunu Kanıtladı

Eminem her zaman dünyaya gerçek Slim’i veren kişi olmuştur.

Shade 45’lerde görünürken Sabah Sallanmak yanında Batı Yakası Boogie“Lose Yourself” rapçisine sanatında zihinsel sağlık ve bağımlılık hakkında konuşmanın iyileşmesine nasıl yardımcı olduğu soruldu.

49 yaşındaki Eminem, “Rap müziğin en güzel yanlarından biri, hayatınızın bu kadar büyük bir kısmını içine koyabilmeniz” diye yanıtladı. “Tedavi edici ve benim için her zaman böyle oldu.”

Detroit yerlisi, gerçek hayattaki sorunlarını müziğine kattığı, zorlu çocukluğundan ve çalkantılı evliliğinden eski karısına kadar her şey hakkında vokal olduğu biliniyor. Kim Scott26 yaşındaki kızı da dahil olmak üzere ailesiyle olan ilişkisine Hailie Yeşim.

Yedinci stüdyo albümünde hakkında çok şey söylediği, reçeteli ilaçlara olan eski uyuşturucu bağımlılığı hakkındaki röportajlar sırasında da aynı derecede samimi. Kurtarmave sayısız röportajda bahsetti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335388/eminem-describes-finding-therapy-in-his-music-during-rare-interview?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel