Emily VanCamp’ın The Resident’ta Dramatik Geri Dönüşünü Görün


Eski bir arkadaşı görmek her zaman iyidir – geçmişe dönüş şeklinde olsa bile.

Emily VanCamp duygusal dönüşünü Fox’a yapar Yerleşik 17 Mayıs sezon beş finalinden bu özel klipte.

Hayranların bildiği gibi, Emily’nin karakteri Nic, dördüncü sezonda bir araba kazasına karıştıktan sonra öldü. Bu yüzden, kocası Conrad ile yüzleştiği yeni sahnede görüldüğü gibi, karakteri sadece bir flashbackle geri getirmek mümkün oldu (Matt Czuchry) bir barda başka bir kadını kucakladığını gördükten sonra.

Nic, Conrad’a “Evde kızımıza bakarken ve bezini değiştirirken kafamda tam olarak istediğim görüntü bu değil,” diyor. Tabii ki Conrad, Nic’e göründüğünden daha fazlası olduğuna dair güvence verir ve açıklayabilmesi için Nic’ten onunla dışarıda buluşmasını ister.

Conrad, “Anna’nın kocasına iki ay önce evre IV lenfoma teşhisi koydular” diyor.

Nic, eğer durum gerçekten buysa, neden tek başına barda olduğunu sorguluyor.

“Değil. Kız arkadaşlarıyla birlikte,” diye onu temin ediyor Conrad. “Bugün onun doğum günü. Kocası kemoterapiye kötü tepki verdikten sonra hastanede. Yoğun bakımda. Arkadaşları onu dışarı çıkarmaya ve kontrol edemediği bir durumdan uzaklaştırmaya karar verdi. Birkaç saat içinde geri dönecek, odasında uyuyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331348/see-emily-vancamp-make-her-return-on-the-resident-in-this-dramatic-sneak-peek?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir