Emily Ratajkowski ve DJ Orazio Rispo NYC Tarihinde Görüntülendi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Emily Ratajkowski


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Eric Kowalsky / MEGA

için çok fazla pete davidson! Bir haberden sadece bir gün sonra Emily Ratajkowski31, 29 yaşındaki eski sevgilisiyle “ciddileşiyor” Cumartesi gecesi canlı yıldızı, Emrata’nın DJ’le randevusundan yine fotoğraflar ortaya çıktı Orazio Rispo35. Resimlerde şunları yapabilirsiniz: BURAYA BAKIN Günlük mail, Kayıp Kız güzellik, Orazio ile birlikte New York’ta çelenk kaplı bir kapının önünden çıkarken kahverengi bir kirpi palto ve büyük boy siyah bir fular salladı. Görünümünü kot pantolonla tamamladı ve beyaz bir kask taşıdı, ünlü DJ ise kapüşonlu ve siyah pantolonlu ağır siyah bir ceket salladı. Muhteşem model, bu hafta gerçekleştiği bildirilen gündelik gezi için saçlarını açık ve düz bir şekilde giydi.

Emily Ratajkowski (Eric Kowalsky / MEGA)

Özellikle yeni boşanmış birinin annesinin Ekim ayında onu öptüğü görüldüğü için, tarih başlı başına alışılmadık görünmüyordu. Ancak 12 Ekim’de, aracılığıyla bir rapor İNSANLAR Emily ve kim Kardashian‘ nin eski sevgilisi Pete ciddi bir ilişki yolundaydı ve “birlikte geçirdikleri zamandan gerçekten zevk alıyorlar.”

Pete’e yakın bir kaynak, “Güçleniyorlar ve biraz daha ciddileşiyorlar” dedi. “Kişilik ve stil açısından ortak ve benzer hislerde Doğu kıyısına sevgileri var. Ve onunla her zaman aynı şey: onu gerçekten güldürüyor ve her şeyi eğlenceli kılıyor. Ek bir kaynak, ayrı yorumlarda şunları söyledi: İNSANLAR “Em harika bir yerde.”

Orazio Rispo
Orazio Rispo (ZapatA/MEGA)

Emily eski eşinden ayrıldı Sebastian Bear-McClard Temmuz ayında dört yıllık evlilikten sonra. Oğlunu paylaşıyorlar silvester, kim 21 aylık Emily’nin romantik potansiyeli o zamandan beri sıcak bir konu oldu, model Ekim TikTok videosunda biseksüel olarak görünüyor, minik bikinilerle oynuyor ve çeşitli erkeklerle çıkıyor.

Yine de bir kaynak, Kasım ayında mahkemede bir randevunun tadını çıkarırken görüldükten sonra bize Emily’nin “hayallerinin kızı” olduğunu söyledi. “Birlikte Şükran Günü geçirdikten ve ardından birlikte New York Knicks maçına gittikten sonra, Pete Davidson’u tanıyan herkes için onun tamamen Emily Ratajkowski’ye aşık olduğu çok açık.” Staten Adası Kralı yıldız söyledi HollywoodLife ÖZEL o zaman.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/emily-ratajkowski-dj-orazio-rispo-nyc-date-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir