Emily Ratajkowski, Son Sly ile Tatlı Gezintiye Çıkıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Emily Ratajkowski, Son Sly ile Tatlı Gezintiye Çıkıyor: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Emily Ratajkowski31, oğluyla son gezisinde inanılmaz görünüyordu kurnaz. Üzerine titreyen anne, uzun hardal rengi bir palto ve siyah bir fular takarken, New York City, NY’de bir yaşındaki çocuğunun bebek arabası tarzı bisikletini itti. Ayrıca güneş gözlükleriyle aksesuar olarak koyu gri pantolon ve ten rengi spor ayakkabılar giymişti.

Emily Ratajkowski
Emily ve oğlu Sly, NYC gezintileri sırasında. (ARKA IZGARA)

Emily ayrıca bebeği bazı noktalarda tuttu ve rahat ve mutlu görünüyordu. Babası Emily’nin eski sevgilisi olan Sly Sebastian Ayı McClard, açık pembe ve kırmızı bir üst üzerine sarı bir ceket, mor pantolon ve siyah spor ayakkabılardan oluşan kendi şık kıyafetini giydi. Yakındaki kameralara gülümserken sarı saçları da sergileniyordu.

Emily Ratajkowski
Emily ve Sly’nin dışarıda dolaşırken çekilmiş başka bir fotoğrafı. (BrosNYC / BACKGRID)

Emily’nin Sly ile Big Apple gezintisinden önce, başka bir gezintide görüldüğü için manşetlere girdi. erik andre. O ve stand-up komedyeni, yakın zamanda takılmaya başladıklarından beri flört dedikodularını alevlendiriyor. Sadece iki hafta önce Cayman Adaları’na romantik bir kaçamak yapacak gibi göründüler ve 10 Şubat’ta öğle yemeği yediler.

Emily’nin Eric’le buluşması, o ve Sebastian boşandıktan dört ay sonra gerçekleşiyor. Ayrılık halka açıldıktan sonra güzel, diğer tanıdık yüzlerle de görüldü. Bazıları sanatçı dahil Jack Greer, Cumartesi gecesi canlı şap pete davidsonVe DJ Orazio Rispo. 25 Ocak’taki bölümünde flört hayatının kendisi için ne olduğundan açıkça bahsetti. Yüksek Düşük podcast.

“Ne zaman başka bir randevuya gitsem, herkes biliyor,” dedi. “Rastgele flört etmeye ve kelepçelenmemeye çalışıyorum ve bunu yapmak ve görüştüğüm insanlara biraz dikkat etmek zor oldu.” Ne zaman bir randevuya çıkarsa, diğer olası tarihler de dahil olmak üzere herkesin bunu çevrimiçi olarak görebileceğini, bunun da onu garip ve zor hale getirdiğini açıklamaya devam etti. “Yani çıktığım diğer erkekler bunu görüyor ve bu biraz zor oldu çünkü tabii ki ‘Dün gece onunla konuşmadılar’ diyorlar ve sonra benim başka biriyle akşam yemeğine çıktığım fotoğraflar var. . Berbat,” diye ekledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/11/emily-ratajkowski-son-sly-stroll-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir