Emily Ratajkowski Sebastian Bear-McClard’dan Boşanmaya Kurnazca Tepki Verdi


Emily Ratajkowski‘in sosyal medya davranışı bazı kaşları kaldırıyor.

Süper modelle ilgili haberler çıktıktan iki haftadan kısa bir süre sonra ve Sebastian Bear-McClard Dört yıllık evlilikten sonra ayrılan hayranlar, ilişkide neyin yanlış gittiğini merak ediyor.

Çift, ayrılıkları hakkında halka açık bir şekilde konuşmasa da, Emily “beğenme” ayrılığa neyin yol açtığına dair bir fikir verebilecek birkaç tweet.

Emily’nin “beğenilen” tweetlerinin daha meraklıları arasında, “O küçük kaltağın emrata’yı aldattığına inanamıyorum” yazan bir mesaj var.

Emily ayrıca, modelin boşanma dönemine girmesini sabırsızlıkla bekleyen bir kullanıcıya da “Kızlar, Emrata’nın boşanmasını nasıl kutluyoruz?” yazarak bir beğeni gönderdi.

E! Haber, daha fazla yorum için Emily ve Sebastian’ın ekibine ulaştı ve herhangi bir geri dönüş olmadı. Yazar ayrıca, marka için modellik yaptığı Miu Miu’nun gönderilerini “beğendi”. Markanın tweetlerinden biri, “Güç incelikte bulunabilir” dedi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339833/emily-ratajkowski-subtly-reacts-to-her-divorce-from-sebastian-bear-mcclard?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir