Emily Ratajkowski Sahilde Tığdan Beyaz Mayoyla Sallandı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Emily Ratajkowski


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: AM / SplashNews.com

İnanılmaz! Emily Ratajkowski dalgalı yakalı ve arka tarafı tangalı, ağzı açık bırakan beyaz tığ işi mayoyla sahile vurun – ve görünüş onunkiydi Inamorata Toplamak. 31 yaşındaki birinin annesi, tek parça takım elbisesini hemen hemen her açıdan göstererek, maksimum cilt teşhirine izin vererek kenarları olmadığını ortaya çıkardı. Eski Spor Resimli Mayo model şık bir güneş gözlüğü ile aksesuarlanmış ve esmer saçlarını kaküllü, kumsal tarzında kaygısız bir şekilde giymişti.

Birçok Kayıp Kız aktrisin platformdaki 700.000 takipçisi, inanılmaz tenini açıkta bırakan görünümden bahsetmek için yorumlar dizisine katıldı. “Bu mayo MUHTEŞEM!” biri yazdı, diğeri ise “Aman Tanrım, takıntılıyım” dedi. Bir üçüncüsü, “Bu koleksiyon YENİ ÇAĞ’dır” yorumunu yaptı.

Emily, Şubat 2019’da seksi koleksiyondan, ilhamından ve onu nasıl geliştirdiğinden bahsetti. “Güney Kaliforniya’da büyüdüm ve bu gerçekten de mayolarıyla yaşayan kızların kültürüydü” dedi. ELLE o zaman. “İşte bu gerçek güvendi ve cinsellik içermiyordu, sadece kadınlar kendi işlerini yapıyorlardı, anlıyor musun?”

Emily Ratajkowski
Emily önceki bir plaj gezisi sırasında. (AM / SplashNews.com)

Ayrıca, her zaman bol miktarda mayoya sahip olduğunu, bu nedenle kendi koleksiyonunu tasarlamanın doğal olduğunu açıkladı. Dergiye “Yüzmek her zaman eğlenceli olmuştur” dedi. “Ben her zaman bir milyon mayo toplayan bir kızdım ve gittiğim bir mayo şirketim ve gittiğim bir iç çamaşırı şirketim yoktu. Benim için bu çok büyük. Bilirsin, sadece basit slip elbiseleri bile bulmak düşündüğünden daha zor. ‘Oh, vay’ dediğin bir marka olmasını istemiyorum. Bu tek şeyi aldım ve sonra bir daha asla başaramadılar.’ Kızların ‘Oh, evet’ dediği türden bir şey olmasını istiyorum. Mükemmel. O rahat pamuklu takımı alabilirim.’ Bilirsin?”

Ve model/tasarımcı için serisinin adı bile anlamlıydı. “İçinde Rata var, ama kadın aşık ya da ilham perisi anlamına geliyor,” dedi. “Ve bana göre siren bir erkeğin fikri gibi değil – kendini seviyorsun, değil mi? Yani, sen kendi ilham kaynağınsın.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/emily-ratajkowski-white-crochet-swimsuit-beach-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir