Emily Ratajkowski, NYC’de Yüksek Belli Daisy Dukes’u Sallıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Emily Ratajkowski NYC


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Robert O’Neil / SplashNews

Emily Ratajkowski bu hafta kısa şortla ve tüylü bir arkadaşla şehre inin. 32 yaşındaki model, 20 Temmuz Perşembe günü New York’ta bir siyah atlet ve siyah kuşakla eşleştirdiği yüksek belli papatya düklerini sallarken fotoğraflandı. Kısa şortu ve sıkı beli, muhteşem bacaklarını uzatıyordu. Emily beyaz tekmelikler giydi ve siyah güneş gözlüğü ile gözlerini güneşten korudu. Ona, sahibinin önünde yürürken dışarıda olmaktan mutlu görünen köpeği Colombo eşlik etti.

Emily Ratajkowski NYC
Emily Ratajkowski, 20 Temmuz 2023’te NYC’de fotoğraflandı (Fotoğraf: Robert O’Neil / SplashNews)

Emily’nin yeni boyanmış saçları yıpranmıştı ve kakülleri ortadan ayrılmıştı. Birinin annesi, esmer kilitlerinde kırmızı bir renk tonu başlattı. instagram bu haftanın başlarında. O fotoğraf altyazılı, “kırmızıya döndü”, onu bir kanepede dekolte siyah bir mayoyla poz verirken gösterdi. Kırmızı, yıldızın her zamanki esmer saçlarından beklenmedik bir değişiklikti.

Emily Ratajkowski NYC
Emily Ratajkowski’nin kemeri ince beline vurgu yaptı (Fotoğraf: Robert O’Neil / SplashNews)

Bir çocuk annesi de bu hafta Big Apple’da başka bir günlük yürüyüşte dar bir midi elbise giyerken görüldüğünde dikkatleri üzerine çekti. Parlak yeşil elbise kıvrımlarını bir eldiven gibi sarıyor ve kızıl saçlarının ortaya çıkmasına izin veriyordu. Emily, muhteşem görünümüne benzersiz bir doku katmanı olarak zincir bağlantılı bir çanta ekledi. kıyafetine bak BURADA.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Emily tüm yaz boyunca şık görünmeye çalıştı. 12 Temmuz’da paylaştı videolar ve resimler formda vücudunu bir kez daha saran şeffaf bir elbise içinde. Tuhaf elbise, zarif, yüksek-alçak bir tasarıma akıyordu ve açık bir kesik, göğsünün net bir resmini veriyordu. Aşağıda görülebilen atlıkarıncaya dahil ettiği videoda poposunu sallarken görülebilen elbisenin altına beyaz bir tanga giymişti. “Bazen sadece elbiseyi giymen ve o kız olman gerekir” diye slayda açıklama yaptı.

Emily ayrıca ilkbahardan beri bikinili yontulmuş vücudunu sergiliyor. En son kendi koleksiyonundan siyah bikinili bir fotoğrafını paylaştı. Inamorata. Minik bikini, beklenmedik bir ışıltı katan sarkan gümüş tılsımlara sahipti. En son mayo tasarımlarının ilk çıkışını kutlamak için Mayıs ayında da çok renkli bir tanga bikinisini sallarken çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı. İster yeni saçları, ister çarpıcı kıyafetleri olsun, Emily her zaman olduğu model gibi görünüyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/emily-ratajkowski-daisy-dukes-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir