Emily Blunt’ın White Hot Oscars 2023 Girişi Sessiz Olmayan Her Şeydir


Şeytan Prada giyebilir ama Emily Blunt Valentino’yu sallıyor de 2023 Oscarları.

bu Mary Poppins Dönüyor yıldız, 12 Mart’ta filmin en büyük gecesi için dokuzlara kadar giyinmişti. Los Angeles’taki Dolby Theatre’a gelen Emily, lüks moda markasının omuzları açık beyaz bir elbisesiyle hayrete düşürdü. Aktris, gerçek bir moda tutkunu hareketiyle görünümünü pembe pırlanta avize küpeler ve çivili debriyaj ile tamamladı. (Burada tüm kırmızı halı modalarına bakın.)

Emily ona katıldı Orman Gezisi ortak yıldız, Dwayne Johnson, kırmızı halıda. İkili, sunucu arkadaşlarının beğenilerinin toplandığı yıldızlarla dolu törende sunum yapacak. Ariana De Bose, Michael B. Ürdün, Janelle Monáe, Rız Ahmed, Jennifer Connelly, samuel l. jackson, Troy Kotsur Ve Jonathan Binbaşı de sahne alacak.

Oyuncunun Oscar yolculuğu o ve kocasından haftalar sonra John Krasinski– kızlarını kiminle paylaştığı ela9 ve Menekşe7— dışarıda bir ebeveyn gecesi geçirdi 2023 SAG Ödülleri. Aktris, Screen Actors Guild toplantısında sunum yapmasına ek olarak, TV Filmi veya Kısa Dizide En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi, ancak Oyuncu ödülünü kaybetti. jessica chastain.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1366799/emily-blunt-s-white-hot-oscars-2023-entrance-is-anything-but-quiet?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir