Elvis’ten Lisa Marie Presley’e: Şok Edici Bir Aile Trajedisi Yığını


Yine de, nihayetinde evliliğe pay koyan aldatma değildi. Priscilla esas olarak kocasının evde olmamasından bıkmıştı ve Elvis’in birlikteyken değişkenliği – reçeteli ilaç kullanımı ve görünüşte onun için çalışan ama asıl işi onun kaprislerini karşılamak olan tüm kolaylaştırıcılar – meselelere yardımcı olmadı .

Priscilla, “Televizyonda sevmediği birini görseydi, silahını çeker ve havaya uçururdu,” diye anımsıyordu Priscilla. Günaydın Amerika geçen sene. “Sonra babasına gidip başka bir televizyon almasını söylerdi.”

Ve sonunda Elvis önerdi ona Vegas’a daha az geldiğini.

Boşanmaları 9 Ekim 1973’te tamamlandı. Priscilla birkaç aylık zorlu davayı hatırlasa da, Lisa Marie’nin velayetini paylaşma konusunda dostane bir şekilde anlaştılar ve böylece çocuk, zamanını Graceland ile annesinin Los Angeles’taki evi arasında bölmeye başladı. Elvis, özel uçağına “Lisa Marie” adını verdi.

Konuşurken Yahoo Müzik 2013’te Lisa Marie, performans böceği tarafından erkenden ısırıldığını, babasının Graceland’daki devasa gömme dolabında saç fırçasını mikrofon olarak kullanarak tüm kalbiyle şarkı söylemesini izlediğini hatırladı.

Priscilla söyledi İnsanlar 1978’de Lisa Marie ile Graceland’a gitmeye devam ettiğini “sanki hiç boşanmamışız gibi. Elvis ve ben hala birbirimize sarıldık, hala sevgimiz vardı. ‘Annem bunu söyledi’ ve ‘Babam bunu söyledi’ derdik. Bu, Lisa’nın kendini dengeli hissetmesine yardımcı oldu. Hiçbir zaman tartışma ya da küskünlük olmadı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361454/from-elvis-to-lisa-marie-presley-inside-the-shocking-pileup-of-tragedy-in-one-iconic-family?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir