‘Elvis’, ‘The Fabelmans’, Daha Fazlası Nerede İzlenir – Hollywood Life


Tom Cruise


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett

95. Yıllık Akademi Ödülleri, 12 Mart Pazar günü gerçekleşecek ve geçen yılın en iyi filmlerini onurlandıracak. üçüncü kez, Jimmy Kimmel tüm ana kategorilerde sayısız sevilen filmin aday gösterildiği yıldızlarla dolu törene ev sahipliği yapacak. Her Şey Her Yerde Aynı Anda gıpta ile bakılan En İyi Film kategorisi de dahil olmak üzere toplam 11 adaylıkla sürüyü yönetti. Film/televizyon çağında yaşadığımız için, 2023 Oscar adayı filmlerin çoğu evden izlenebiliyor. dahil olmak üzere bazı filmler Avatar: Suyun Yolu, Babilve Balina, bu hikayenin yayınlandığı tarih itibariyle hala sadece sinemalarda görülebilir. ABC’de tören yayınlanmadan önce bu yılın aday gösterilen projelerini izlemek için geri sayım başladı. İşte nasıl yapılacağı.

Her Şey Her Yerde Aynı Anda

Her Şey Her Yerde Aynı Anda
Her Şey Her Yerde Aynı Anda (Fotoğraf: Everett)

Her Şey Her Yerde Aynı Anda şu adreste yayınlanabilir: Paramount+, hulu, veya Amazon, ancak yalnızca Showtime eklenti aboneliğiyle. Ayrıca Apple TV+ üzerinden 19,99$’a satın alınabilir. filmin yıldızları michelle yeoh çoklu evrene itilen Çinli-Amerikalı bir göçmen olarak. En İyi Film, En İyi Kadın Oyuncu (Michelle), En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Ke Huy Quan) ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Stephanie Hsu ve Jamie Lee Curtis), diğer baş sallamaların yanı sıra.

Batı cephesinde her şey sakin

Batı cephesinde her şey sakin
Batı Cephesinde Her Şey Sessiz (Fotoğraf: Everett)

Batı cephesinde her şey sakin yalnızca Netflix’te izlenebilir. 1929 tarihli aynı adlı romandan uyarlanan savaş karşıtı film, genç bir Alman askerini konu alıyor. Felix Kammerer) Birinci Dünya Savaşı’nın son günlerini hesaplıyor. Film, En İyi Film, En İyi Uyarlama Senaryo ve En İyi Uluslararası Uzun Metraj Film dahil olmak üzere dokuz Akademi Ödülü’ne aday gösterildi.

Inisherin’in Banshees’i

Inisherin'in Banshees'i
Inisherin Banshees (Fotoğraf: Everett)

Inisherin’in Banshees’i yalnızca akış için kullanılabilir HBO Max. bu Martin McDonagh-yönlendirilen proje, iki İrlandalı erkek arasındaki ömür boyu süren bir dostluğun aniden sona ermesini araştırıyor. Colin Farrell ve Brendan Gleeson. En İyi Film, En İyi Erkek Oyuncu (Colin), En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Brendan ve Barry Keoghan) ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Kerry Condon).

Elvis

Elvis
Elvis (Fotoğraf: Everett)

Elvis yalnızca akış için kullanılabilir HBO Max. Austin Butler ikonik oynar Elvis Presley yönetmenliğini yaptığı biyografik filmde Baz Luhrmann. Elvis’in kızı, Lisa Marie Presleyfilmin gösterime girmesinden yedi ay sonra trajik bir şekilde öldü. Elvis En İyi Film ve En İyi Erkek Oyuncu (Austin) dahil olmak üzere sekiz Oscar adaylığı kazandı.

Fabelman’lar

masalcılar
Masalcılar (Fotoğraf: Everett)

Steven Spielberg‘s Fabelman’lar üzerinde satın alınabilir Amazon ve Apple TV, ikisi de 19,99 ABD doları. Şubat ayında bir noktada Peacock’a ulaşması bekleniyor. Film, Steven Spielberg’in çocukluğu hakkında yarı otobiyografik bir hikaye. Gabriel LaBelle ünlü yönetmeni çocukken oynamak. Oyuncu kadrosu ayrıca şunları içerir: Michelle Williams, paul danove Seth Rogen. Fabelman’lar En İyi Film, En İyi Yönetmen (Steven), En İyi Kadın Oyuncu (Michelle) ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Judd Hirsch).

Katran

Katran
Tar (Fotoğraf: Everett)

Katran şu anda mevcut AmazonApple TV ve Youtube, kiralamak için 5,99 ABD Doları veya satın almak için 19,99 ABD Doları karşılığında. şu tarihte mevcut olacak: tavuskuşu 27 Ocak’ta başlıyor. Psikolojik gerilimin yıldızları Cate Blanchett tamamen çözen kurgusal besteci ve orkestra şefi Lydia Tár olarak. Film, En İyi Film, En İyi Yönetmen (Todd Alanı) ve En İyi Kadın Oyuncu (Cate).

Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick (Fotoğraf: Everett)

Top Gun: Maverick akış için kullanılabilir Paramount+. Ayrıca şu adreste mevcuttur: Amazon ve vudu kiralamak (5,99 $) veya satın almak (19,99 $). bu Tom Cruise1986 yapımı aksiyon filminin devam filmi, dünya çapında 1.489 milyar doları aşan hasılatla büyük bir gişe başarısı yakaladı. Tüm zamanların en çok hasılat yapan filmlerinden biridir. Top Gun: Maverick En İyi Film ve En İyi Orijinal Şarkı da dahil olmak üzere altı Oscar’a aday gösterildi. Lady Gaga“Elimi Tut.” Tom Cruise’un En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde yer almaması hayranlar tarafından büyük bir küçümseme olarak değerlendirildi.

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda
Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda (Fotoğraf: Everett)

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda yayın çıkışını tarihinde yapacak Disney+ 1 Şubat’ta. Süper kahraman devam filmi orijinali tekrarladı Siyah Panter En İyi Film dalında Oscar adaylığı alarak filmin başarısı. En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu da dahil olmak üzere dört aday daha kazandı. Angela BassettAkademi Ödülü oyunculuk adaylığı alan ilk Marvel oyuncusu oldu. Ayrıca aday gösterildi Rihanna‘ın şarkısı “Lift Me Up”, merhum için güzel bir övgü Chadwick Boseman.

Üzüntü Üçgeni

Üzüntü Üçgeni
Üzüntü Üçgeni (Fotoğraf: Everett)

Üzüntü Üçgeni üzerinde mevcut Amazon ve kiralamak (5,99 ABD Doları) veya satın almak (7,99 ABD Doları) için Apple TV+. Ruben Östlund ünlü bir çiftin zengin konuklarla lüks bir gemi yolculuğuna çıkmasını konu alan hicivli kara komediyi yönetti. Film üç Oscar adaylığı aldı: En İyi Film, En İyi Yönetmen (Ruben) ve En İyi Özgün Senaryo.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/where-to-stream-oscar-nominated-movies-4679666/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir