Elsie Richter Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Elsie Richter, Finn Wolfhard


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dave Allocca/StarPix/HBO Max/Shutterstock

Finn Wolfhard19 yaşında, çıktığını doğrulayınca manşetlere çıktı Elsie Richter20, ikisinin Haziran 2021’de gülümsediği bulanık ama yakın çekim rahat bir sosyal medya fotoğrafıyla. Resim şimdi silinmiş ve muhabbet kuşları ilişkileri konusunda çok özel görünseler de, aşk hikayesine hala ilgi var arasında Stanger Şeyler yıldız ve oyuncu. Mart 2021’de ilk kez bir araya geldikten sonra, hemen sevgili söylentilerine yol açtılar ve ikisi o zamandan beri birbirlerinin şirketlerinden hoşlanıyor gibi görünüyor.

Elsie ve Finn ile olan romantizmi hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Elsie, bir avuç şeyde rol almış bir aktris.

Elsie Richter, Finn Wolfhard
Finn Wolfhard, önceki bir halka açık gezide Elsie Richter ve diğerleriyle birlikte poz veriyor. (Dave Allocca/StarPix/HBO Max/Shutterstock)

Güzellik televizyon dizisinde rol aldı oyuncak bebek ve em 2013’ten 2015’e kadar ve kısa televizyon dizisinde de yer aldı. Di İncil, IMDB’ye göre. Bu iki proje dışında, başka hiçbir şey halka açık değildir.

Finn, Elsie ile ilişkisini doğrulamak için kendisine şantaj yapıldığını itiraf etti.

Oyuncu, hayranlarının çoğu harika olsa da, özel hayatına biraz fazla dalmak isteyen bazı yabancılar olduğunu açıkladı. Washington Post. Bu yabancıların periyodik olarak kişisel bilgilerini ifşa etmekle tehdit ettiklerini ve bir kişinin, aşklarını alenen onaylamaması halinde Elsie’nin adresini çevrimiçi olarak ifşa etmekle tehdit ettiğini ve bunun da ikisinin sosyal medya fotoğrafını yayınlamasına yol açtığını söyledi.

“Onlar, ‘Ah, tamam, çok üzgünüm. Onu seviyoruz” dedi çıkışa. “Hey, sakin ol” dediğinizde her şey kelimenin tam anlamıyla kayboluyor. Serin. Ben gerçek bir insanım. Neredeyse trans gibi bir şey. Belki de bu bir güç meselesidir.”

Elsie’nin Instagram’ı var.

Doğrulanmamasına rağmen, @elsiepearls’ta 162.000 takipçisi var ve düzenli olarak kendisinin ve hayatındaki çeşitli şeylerin/anların fotoğraflarını yayınlıyor. Yine de Finn’in fotoğraflarını yayınlamıyor gibi görünüyor. Yukarıda görülebilen en son fotoğraflarından biri, bilardo masasının yanında poz verirken ortaya çıktı ve ona bir slot makinesi emojisi ile resim yazısı ekledi.

Elsie’nin oyunculuk yapan bir aileden geldiği bildiriliyor.

Elsie’nin annesi İngiliz aktris Dolly Wells ve babası Mischa Richterbuna göre Güneş. Ayrıca adında bir erkek kardeşi olduğu da bildiriliyor. Ezra Richter.

Elsie’nin yakın bir arkadaş grubu var gibi görünüyor.

Genç yetenek, sık sık rastgele gönderilerde haykırdığı erkek ve kadın arkadaşlarının fotoğraflarını paylaşıyor. Hayatı hakkında çok özel olduğu için bazı kişilerin aynı zamanda aile üyesi olup olmadığı belli değil, ancak onlarla çeşitli yerlerde her zaman harika vakit geçiriyor gibi görünüyor. İster birlikte bir apartman dairesinde takılıp kitap okuyorlar, isterse bir kamyon fuarına katılıyorlar, hayatı destekleyici insanlarla ve harika ve unutulmaz zamanlarla dolu görünüyor!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/finn-wolfhard-girlfriend-4748758/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir