Elon Musk’ın Kızı İsim Değişikliği ve Transseksüel Haberlerini Açıkladı – Hollywood Life


elon musk


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Rourke/AP/Shutterstock

Nisan ayında 18 yaşına girdikten sonra, Elon Musk’ın çocuklar ünlü soyadını atmak istiyor. Xavier Alexander Muskerkek olarak doğdu, 18 Nisan’da – 17 Nisan’daki doğum günlerinden bir gün sonra – Kaliforniya, Los Angeles’ın bir üst mahkemesine isimlerini değiştirmek için belgeler sundu. Vivian Jenna Wilson. Değişiklik, bir kadın olarak yeni cinsiyetlerini yansıtıyor ve Wilson, annesi Justine’in soyadı. tarafından elde edilen belgeler, HollywoodYaşamtalep edilen resmi değişikliğin nedenini “Cinsiyet Kimliği ve biyolojik babamla artık hiçbir şekilde, şekil ve biçimde yaşamamak veya biyolojik babamla ilişki kurmak istememek” olarak belirtin.

elon musk
Elon Musk (Matt Rourke/AP/Shutterstock)

Davayla ilgili gelecekteki davaların 24 Haziran’da Los Angeles’taki Santa Monica adliyesinde yapılması planlanıyor. 18 Haziran’da Elon, görünüşe göre haberlere yanıt olarak basit bir mesaj göndermek için Twitter’a gitti. SpaceX’in kurucusu, “Bütün çocuklarımı çok seviyorum” diye tweet attı. Elon özellikle 24 Temmuz 2020’de “Zimirler berbat” diye tweet attı. O yılın 16 Aralık’ında tekrar platforma çıkarak “Transı kesinlikle destekliyorum ama bu zamirler estetik bir kabus.”

Vivian ve ikizi, Griffin Musk, Tesla patronunun yaşayan yedi çocuğunun en büyüğü – ilk çocuğu, adında bir oğlu Nevada İskender2002’de sadece 10 haftalıkken ani bebek ölümü sendromundan öldü. Nevada, Griffin ve Vivian’ın annesi Kanadalı fantezi yazarıdır. Justine Wilson, Elon’un sekiz yıllık karısı. Çift 2000 yılında evlendi ve 2008’de ayrıldı. Justine ayrıca 2006’da Kai, Saxon ve Damian adlı üçüz oğulları doğurdu; ikizler gibi Elon ve Justin’in üçüzleri de tüp bebek yoluyla dünyaya geldi.

İki evlilikten ve aktrisden boşandıktan sonra Tallulah Riley2016’da sonsuza dek sona eren Elon’un bebeği oldu X Æ A-Xii (X AE A-XII) 4 Mayıs 2020’de. “X” ile başlayan özenle adlandırılmış küçük oğlu Elon ve şarkıcı olarak dünyaya geldi. Grimes. Sonunda Elon ve Grimes’ın bir kızı oldu. Exa Dark Sideræl Musk (kim “Y” ile geçer) Aralık 2021’de vekil aracılığıyla. Elon şu anda aktrisle çıkıyor Natasha Bassett.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/elon-musk-daughter-name-change-transgender-court-doc-filing/

Yorum yapın

SMM Panel